Masters of Sex (Mystérium sexu) S04E07: In To Me You See

S04E07: In To Me You See

S04E07: In To Me You See

Betty se po tragických událostech ve svém životě pouští do boje o práva na výchovu Helenina dítěte a o pomoc požádá jeho biologického otce. Bill se rozhodne začít zcela nový výzkum, ke kterému si přizve Arta. Virginia je zatím nucena spolupracovat s Nancy, což se jí příliš nezamlouvá.

cz sk
23.10.2016
490 000
58 minut

Scénář: Matthew-Lee Erlbach
Režie: Michael Apted
Hostující herci: Beau Bridges, Teddy Sears, Camryn Manheim, Jeremy Strong, Betty Gilpin, Danny Jacobs, Nick Clifford, Kelli O'Hara, Michael O'Keefe, Rondi Reed, Jack Laufer, Corey Reynolds, Rick Peters, Joanna Canton, Niecy Nash

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzebeth

Nancy mě tak strašně rozčiluje, to je k neuvěření :D A Bill je strašnej vůl, místo toho, aby se zeptal, co se doopravdy děje, protože Gini zná asi tak celý život, tak jede do Topecy :D

28.10.2016 | 9:08:16
SaDiablo

Ach jo, Bill se dostane zas do nějakýho průseru a na konci série zas skončíme s otevřenou hubou, jak mohl být tak blbej. :D Nemůžu se dočkat. :D

24.10.2016 | 15:59:13
KevSpa

Opět naprostá paráda.

webmaster, korektor
24.10.2016 | 8:26:27

Masters of Sex (Mystérium sexu)
95/100 - 102×

Masters of Sex(Mystérium sexu)

60. léta byla obdobím velkých změn. Obdobím sexuální revoluce. Jak by to s ní ale bylo, nebýt dvou odvážných vědců, Williama Masterse a Virginie Johnson? Masters of Sex vám dají nahlédnout do jejich výjimečného výzkumu, který byl ve své době naprosto skandální.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Showtime | 55 minut
žánr
Drama, Historický, Životopisný
hrají
Michael Sheen (William Masters), Lizzy Caplan (Virginia Johnson), Caitlin FitzGerald (Libby Masters), Annaleigh Ashford (Betty DiMello), Teddy Sears (Austin Langham), Kevin Christy (Lester Linden), Beau Bridges (Barton Scully), Allison Janney (Margaret Scully), Heléne Yorke (Jane Martin), Sarah Silverman (Helen), Noah Robbins (Henry Johnson), Isabelle Fuhrman (Tessa Johnson), Jocko Sims (Robert Franklin), Josh Charles (Dan Logan), Jaeden Lieberher (Johnny Masters)

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás