Masters of Sex (Mystérium sexu)
94/100 - 103×

Masters of Sex(Mystérium sexu)

60. léta byla obdobím velkých změn. Obdobím sexuální revoluce. Jak by to s ní ale bylo, nebýt dvou odvážných vědců, Williama Masterse a Virginie Johnson? Masters of Sex vám dají nahlédnout do jejich výjimečného výzkumu, který byl ve své době naprosto skandální.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Showtime | 55 minut
žánr
Drama, Historický, Životopisný
hrají
Michael Sheen (William Masters), Lizzy Caplan (Virginia Johnson), Caitlin FitzGerald (Libby Masters), Annaleigh Ashford (Betty DiMello), Teddy Sears (Austin Langham), Kevin Christy (Lester Linden), Beau Bridges (Barton Scully), Allison Janney (Margaret Scully), Heléne Yorke (Jane Martin), Sarah Silverman (Helen), Noah Robbins (Henry Johnson), Isabelle Fuhrman (Tessa Johnson), Jocko Sims (Robert Franklin), Josh Charles (Dan Logan), Jaeden Lieberher (Johnny Masters)

S04E09: Night and Day

S04E09: Night and Day

Po návratu z Topeky se Bill a Virginia potýkají s důsledky toho, co se během jejich výletu stalo. Art s Nancy se snaží doladit poslední detaily, aby si mohli otevřít vlastní kliniku. Libby zatím vyráží s Bramem na výlet, během kterého si rozšíří obzory.

cz sk
6.11.2016
460 000
59 minut

Scénář: Steven Levenson
Režie: Karyn Kusama
Hostující herci: Beau Bridges, David Walton, Jeremy Strong, Betty Gilpin, Danny Jacobs, Nick Clifford, Michael O'Keefe, Frances Fisher, Corey Reynolds, Joanna Canton, Niecy Nash

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Tahle epizoda mohla skončit už po prvních 11 minutách a stačila by na 100%. <3 Naprostá paráda. Linka Arta a Nancy se mi líbí v tom, jak je nepředvídatelná, na rozdíl od Billa a Virginie, u kterých sice nevíme cestu, ale konec ano. Artovi přeju jen to nejlepší, a s Nancy to není.

@KevSpa vypadá to tak, bohužel… Ale zase budu radši, když to skončí takhle, v plné „síle“, než aby další série byla plná vaty a průměrného až podprůměrného děje, jako to vidíme u jiných seriálů, jen aby to ještě něco vyneslo, dokud se líbí (což si u MoS ani nedovedu představit)…

7.11.2016 | 12:34:10
KevSpa

Chudák Art. :'( A mám takové neblahé tušení, že tahle série bude možná poslední. Ráda bych se mýlila.

webmaster, korektor
7.11.2016 | 9:51:52

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama