Masters of Sex Betty má děťátko

Betty má děťátko

Betty má děťátko

Pravidelným divákům Masters of Sex nemohla v loňské sérii uniknout dějová linka Betty a její přítelkyně Helen, které se všemožně snažily „pořídit si“ miminko, což se jim nakonec povedlo. Jejich hon za mateřstvím nás však nemine ani letos.


6 0
24.9.2016

Annaleigh Ashford (Betty Dimello) a Sarah Silverman (Helen) se obě objeví ve čtvrté sérii. Zatímco s Betty jsme se setkali již v úvodním díle, na Helen si musíme ještě počkat. Podle webu AfterEllen (který sleduje prezentaci leseb a bisexuálek v zábavním průmyslu a médiích), který Annaleigh vyzpovídal ohledně 4. série, uvidíme Helen již v 9. měsíci těhotenství. Fakt je to o to zajímavější, že zatímco Sarah těhotenství pouze předstírala, Annaleigh byla v době natáčení skutečně ve vysokém stupni těhotenství. Kdoví, možná tak opravdu spořádala tác skořicových rolek, jak o tom byla řeč v druhém díle. Jak se k otcovství dítěte lesbického páru postaví Austin Langham, který v minulé sérii přišel o opatrovnictví dětí z bývalého manželství, je ve hvězdách. Jisté je, že Teddy Sears by se měl objevit v sedmém a osmém díle aktuální série.

Foto: Showtime


Něco málo představitelka Betty také prozradila o jejím vztahu s Dr. Mastersem. „Michaelova postava se nám letos ukáže z té něžnější stránky, což se v životě stává a je opravdu nádherné to sledovat. Bill a Betty se znají už spoustu let, takže si v jednání s tím druhým neberou moc servítky, ale tentokrát to nebude tak ostré. Uvědomíte si, jak moc je pojí přátelství a společná práce.“

Annaleigh Ashford se letos na podzim objeví tak v nové verzi populárního The Rocky Horror Picture Show stanice Fox.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Reklama

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás