Masters of Sex Další čtyři noví herci v Masters of Sex

Další čtyři noví herci v Masters of Sex

Další čtyři noví herci v Masters of Sex

Známe jména dalších čtyř herců, kteří se objeví ve čtvrté sérii. A je to sestava vskutku atraktivní. Těšit se můžeme na Ashleyho Zukermana (Manhattan), Davida Waltona (About a Boy), Jeremyho Stronga (The Big Short) a Alysii Reiner (Orange Is the New Black).


5 0
28.6.2016

Děj čtvrté série začne v roce 1968 a spolu s hlavními postavami se přeneseme do sedmdesátých let, která přinesou změny nejen v jejich partnerských životech. A s nastalými změnami logicky přichází i řada nových postav. O třech z nich už jsme psali nedávno, nyní si představíme další čtyři nové tváře.

Ashley Zukerman, Foto: WGN America


Ashley Zukerman je vycházející televizní hvězdou. Nejvíce na sebe upozornil v uplynulých letech jednou z hlavních rolí v dramatu Manhattan, kde ztvárnil fyzika Charlieho Isaacse. Poté následovala minisérie Childhood's End a nyní jedna z větších rolí v Masters of Sex. Ve čtvrté řadě ztvární pacienta Garyho Diebolda, jenž se dostane k Mastersovi a Johnsonové, protože nedokáže sexuálně uspokojit svou ženu. Jelikož je to rozený gentleman, má problém se ke své ženě v posteli chovat trochu „drsněji“.

David Walton, Foto: NBC

David Walton ztvární ve čtvrté řadě Masters of Sex jednu z větších rolí, konkrétně právníka Abeho Perlmana, který bude zastupovat Masterse a Johnsonovou, kteří se dostanou se svým vědeckým výzkumem do sporu se státem. Charismatický Perlman si potrpí na sledované případy, hájil už Černé pantery a radikály z WUO. Volba herce pro roli chytrého právníka je celkem překvapivá, protože David Walton je především komediální herec známý ze seriálů About a Boy, New Girl, Bent či Perfect Couples. Uvidíme, jak se popere s účastí v seriálu, který přece jen hraje na vážnější notu.

Jeremy Strong, Foto: Paramount Pictures

Další posilou je Jeremy Strong (The Big Short, Mob City, The Good Wife), jenž si zahraje psychologa Arta, který pracuje v Kinseyho institutu. Ten se stane novým spolupracovníkem Virginie. Chytrý a nápaditý muž vnese na kliniku svěží vítr.

Alysia Reiner, Foto: Netflix

Zatím poslední ohlášenou hereckou posilou je Alysia Reiner (Orange Is the New Black, How To Get Away With Murder). Ta se objeví v roli Anity, sebevědomé a otevřené ženy, která vede feministickou skupinu. Její nadšení pro věc osloví Libby Masters, která se rozhodne alespoň částečně změnit svůj život.

Diskuze /2

Lucifrid

No teda páni!

webmaster
28.6.2016 | 19:06:26
E.L.

Tesim :)

28.6.2016 | 20:00:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Reklama

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás