Masters of Sex Dvě staré a jedna nová tvář pro třetí sérii

Dvě staré a jedna nová tvář pro třetí sérii

Dvě staré a jedna nová tvář pro třetí sérii

Novinek o třetí sérii je jako šafránu, přesto pro vás nyní máme hned dvě novinky týkající se obsazení.


4 0
10.4.2015

Nejprve se podíváme na ony dvě staré tváře. Do seriálu se totiž vrátí manželé Scullyovi. S Margaret jsme se naposledy setkali v první sérii, zatímco Barton se mihnul v poslední epizodě loňské série. Návrat je pro představitele Bartona Scullyho, Beaua Bridgese, jednodušší, neboť projekt, který mu kolidoval s natáčením Masters of Sex, The Millers, byl televizní stanicí CBS v listopadu loňského roku ukončen. Totéž se ovšem nedá říci o Allison Janney, která nadále účinkuje v seriálu Mom.

Přestože nebylo oficiálně potvrzeno, že se oba herci vrátí mezi stálé obsazení, hlavní scenáristka Michelle Ashford se vyjádřila takto: „Prozradím vám, že se oba určitě vrátí… Jsou teď zpět v našem světě, a to natolik, nakolik jim to dovolují ostatní závazky, a zůstanou v něm, protože jsme si právě uvědomili, že to, co do seriálu přinášejí, je velmi silné.“ Můžeme se proto nejspíš těšit na posun v dějové lince tohoto manželského páru, který musí čelit krizi v podobě Bartonovy homosexuality.


(Foto: Rob Kim, Getty Images)

Nováčkem ve třetí sérii pak bude Jaeden Lieberher, který si loni zahrál po boku Billa Murrayho ve filmu Miluj souseda svého a který ztvární Mastersova syna Johnnyho. Vzhledem k Lieberherově věku lze předpokládat, že nás v nadcházející sérii opět čeká významný časový posun, protože Johnny byl teprve batole, když jsme se s ním loni loučili.

Co říkáte na (staro)nové obsazení? Jste rádi, že se Scullyovi vrátí, nebo vás jejich příběh nezajímá? Dejte nám vědět v komentářích.

Diskuze /1

SaDiablo

Scullyovi jsou mí oblíbení, takže jsem spokojená. :-)

14.4.2015 | 21:18:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Reklama

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás