Masters of Sex Emily Kinney z Walking Dead se objeví ve třetí sérii

Emily Kinney z Walking Dead se objeví ve třetí sérii

Emily Kinney z Walking Dead se objeví ve třetí sérii

Emily Kinney po skončení svého působení ve Walking Dead rozhodně nezahálí. V brzké době ji uvidíme hned ve dvou dobových seriálech. Vedle The Knick se objeví i v Masters of Sex.


8 0
7.7.2015

Jako by těch nových herců ve třetí řadě už tak nebylo dost, Showtime hlásí příchod další herecké posily. Tou bude Emily Kinney, která na sebe nejvíce upozornila účinkováním v zombie hitu The Walking Dead, kde ztvárnila Beth Greene. Vidět jsme ji ale mohli v The Flash a těšit se na ni můžeme ve druhé řadě The Knick, jež nás čeká na podzim. Ve třetí sérii Masters of Sex ztvární Noru, sousedku Billa a Libby Mastersových, která se stane dobrovolnicí v další fází výzkumu Billa a Virginie.


Kromě několika nových herců, o kterých jsme psali v tomto článku, se navíc můžeme těšit i na Maggie Grace (Lost). Ta si zahraje respektovanou gynekoložku Christine Wesh, která na kliniku Masterse a Johnsonové přijde vypomoct s jedním důležitým případem.

Diskuze /1

Aerin

Tak to je výborná zpráva, těším na na ni v obou seriálech. :-) Ve Walking Dead jsem ji zpočátku moc nemusela, ale nakonec jsme si ji oblíbila. Její postava tam prošla slušným vývojem a věřím, že má v dalších rolích ještě co nabídnout. :-)

7.7.2015 | 21:33:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Reklama

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás