Masters of Sex Sarah Silverman se vrací do Masters of Sex

Sarah Silverman se vrací do Masters of Sex

Sarah Silverman se vrací do Masters of Sex

Známá americká komička si ve třetí řadě zopakuje roli Helen, přítelkyně Betty. Uvidíme ji hned v několika epizodách a kolem její postavy se bude točit další z mnoha kontroverzních témat, která se v seriálu řeší.


3 1
26.6.2015

Bývalé přítelkyně Helen a Betty se po dramatických událostech v minulé sezóně daly znovu dohromady. Přestože se Sarah Silverman objevila v pouhých dvou epizodách, její postava měla na svědomí pořádný rozruch a především rozpad manželství Betty a Genea. Ve třetí řadě ty dvě čekají problémy jiného rázu. Budou se totiž pokoušet o dítě, což je pro lesbický pár v roce 1966 velmi nelehký cíl. V Masters of Sex tak dojde na další z mnoha tabuizovaných té­mat.


Držitelka dvou Emmy je sice známá zejména z komediálních rolí a stand-upů, ale dokáže bez problémů zahrát i na dramatickou notu. Zajímavostí je, že Sarah Silverman je od roku 2014 partnerkou hvězdy Masters of Sex, Michaela Sheena.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Masters of Sex a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás