Masters of Sex Titulky k epizodě 1x09 jsou hotové!

Titulky k epizodě 1x09 jsou hotové!

Titulky k epizodě 1x09 jsou hotové!

Titulky k epizodě Involuntary jsou hotové. Asi jste si sami všimli, že se titulky poslední dobou začaly objevovat v pátky. Bohužel tomu tak asi bude natrvalo, protože s blížícím se koncem semestru je času čím dál méně a právě pátek je den, kdy mám nejvíc času na korekce. Omlouvám se, ale jinak to nejde. Přesto doufáme, že si díl užijete a přejeme příjemnou podívanou. Hodnotit můžete tady.

0 0
29.11.2013

Diskuze /1

Charity

přesto díky za titulky, seriál je perfektní a klidně si počkám ;-)

29.11.2013 | 23:57:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Masters of Sex a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás