Masters of Sex Titulky k epizodě Coats or Keys

Titulky k epizodě Coats or Keys

Titulky k epizodě Coats or Keys

České titulky ke čtvrtému dílu čtvrté řady jsou hotové. Připravili je pro vás @téčko171, @Umpalumpa3 a @KevSpa. Užijte si divokou swingers párty, na které se odehrají nečekané věci, a po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

4 1
5.10.2016

Diskuze /5

Kamylko

VDAKA :), velmi zaujimava epizoda. Inak zda sa to len mne, alebo … ze raz akoby Bill a Virginia uz isli/chceli ist svojou cestou a inokedy zas, ze stale to tam je a chcu byt spolu, neviem co si mysliet :(

#2 KevSpa
5.10.2016 | 14:49:44
KevSpa

#1 Kamylko: Tak tam je problém, že Virginia (jak o sobě prozradila Artovi) všechny muže odstrkuje tak nějak automaticky. Ale Billa ve skutečnosti chce. Co se týká Billa, v něm se to zlomilo a když zjistil, že mu o manželství lhala, rozhodl se z té své věčné zamilovanosti dostat. Teď můžeme čekat, že ona se bude lísat a on ji bude přehlížet, ale nakonec spolu budou. :D

webmaster
5.10.2016 | 15:08:24
téčko171

No já nevím, nakolik to je, nebo není spoiler, ale na internetech je celkem snadno dohledatelné, za spolu budou, nebo ne, vzhledem k tomu, že se jedná o historické postavy. :D

#4 Kamylko
webmaster
5.10.2016 | 17:59:24
Kamylko

#3 téčko171: Presne, nad niecim podobnym som aj rozmyslal, ale neviem ako tomu bolo v skutocnosti a do akej miery sa tym serial inspiruje, ale tak necham sa prekvapit, i ked si myslim ze spolu asi nakoniec budu :).

5.10.2016 | 18:09:09
KevSpa

Tak já myslím, že to snad všichni vědí, že se nakonec vezmou. Otázka je spíš, jak se k tomu v seriálu dostanou, aneb důležitá je cesta, nikoli cíl. :D A jestli se toho dočkáme ještě v téhle sérii, což bychom ale podle toho, kdy se vzali, měli. :)

webmaster
5.10.2016 | 19:30:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Reklama

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás