Masters of Sex Titulky k epizodě Outliers

Titulky k epizodě Outliers

Titulky k epizodě Outliers

České titulky k pátému dílu čtvrté řady jsou hotové. Přeložily je pro vás @Umpalumpa3 a @KevSpa. Přejeme příjemný a dojemný zážitek a po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

6 0
12.10.2016

Diskuze /3

Kamylko

Diky :) a po zaverecnej scene fakt neviem, co si o tom celom mam mysliet. Som ohladu ich mozneho „znovuozivenia“ vztahu este viacej na vazkach ako po minulej epizode :(. Ale tak snad nas naschval napinaju :)

#2 Erzebeth
13.10.2016 | 2:14:22
Erzebeth

#1 Kamylko: nechci spoilovat ale oni se musejí dát dohromady..... je to založené na skutečných osobách a ty se vzaly a následně po několika letech rozvedly.. jen si mezitím měla vzít i Dana což nějak nevyšlo

#3 KevSpa
16.10.2016 | 9:27:37
KevSpa

#2 Erzebeth: No „po několika“ je takové trochu zavádějící označení. Rozvedli se až po 22 letech. :D

webmaster
16.10.2016 | 16:07:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Masters of Sex a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás