Masters of Sex (Mystérium sexu) Titulky k epizodě Outliers

Titulky k epizodě Outliers

Titulky k epizodě Outliers

České titulky k pátému dílu čtvrté řady jsou hotové. Přeložily je pro vás @Umpalumpa3 a @KevSpa. Přejeme příjemný a dojemný zážitek a po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

6 0
12.10.2016

Diskuze /3

Kamylko

Diky :) a po zaverecnej scene fakt neviem, co si o tom celom mam mysliet. Som ohladu ich mozneho „znovuozivenia“ vztahu este viacej na vazkach ako po minulej epizode :(. Ale tak snad nas naschval napinaju :)

#2 Erzebeth
13.10.2016 | 2:14:22
Erzebeth

#1 Kamylko: nechci spoilovat ale oni se musejí dát dohromady..... je to založené na skutečných osobách a ty se vzaly a následně po několika letech rozvedly.. jen si mezitím měla vzít i Dana což nějak nevyšlo

#3 KevSpa
16.10.2016 | 9:27:37
KevSpa

#2 Erzebeth: No „po několika“ je takové trochu zavádějící označení. Rozvedli se až po 22 letech. :D

webmaster
16.10.2016 | 16:07:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás