Masters of Sex Titulky k epizodě The Eyes of God

Titulky k epizodě The Eyes of God

Titulky k epizodě The Eyes of God

České titulky k závěrečnému desátému dílu čtvrté řady jsou hotové. Připravili je pro vás @Umpalumpa3, @téčko171 a @KevSpa. Užijte si finále této série a po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

5 0
16.11.2016

Diskuze /5

alex62

Opravdu to muselo skončit? Budete mě chybět M&J, díky za skvélý zážitek umocněný vašimi překlady. Snad se něco zase objeví a nebudou se točit samé komiksy. This is a real life!

#2 KevSpa
16.11.2016 | 21:35:19
KevSpa

#1 alex62: Ale vždyť ještě není konec. Teda, zatím nebyla další série potvrzena, ale ani nebyl seriál ukončen. :D

#3 Kamylko #4 alex62
webmaster
16.11.2016 | 22:39:50
Kamylko

#2 KevSpa: Tak to sa mi asi potom snivalo :), normalne mam v hlave, ze som niekde cital, ze bude dalsia seria, ale tak bolo by aj divne keby nebola :). Inak z uplneho konca finalnej epizody mam zvlastne pocity, ako jeden pred druhym zatajali dolezite info a ako sa Virginia vyzivala doslova pred tymi fotografmi :). To bude zrejme „vesele“ manzelstvo. PS: skladam poklonu, za Vase uz tradicne skvele preklady :) a uz teraz sa neviem dockat zaciatku novych serii, najme Homeland, Black Sails a Billions :)

17.11.2016 | 3:25:50
alex62

#2 KevSpa: Kéž bys měla pravdu, ale vzhledem ke konci této sezóny si dovedu představit, že už žádná další nebude. Taky se těším na Billions a Homeland, zůstaňte s námi ;-)

#5 KevSpa
17.11.2016 | 10:23:40
KevSpa

#4 alex62: Tak svatbou přece život nekončí. Navíc oni v tuhle chvíli před sebou ty největší výzkumy teprve měli, stejně jako stále dost divoké manželství. :D

webmaster
17.11.2016 | 11:26:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Reklama

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás