Masters of Sex Tři další herci hlásí příchod

Tři další herci hlásí příchod

Tři další herci hlásí příchod

Pokud jste si mysleli, že více nových postav už se do čtvrté série prostě nevejde, byli jste na omylu. Do seriálu totiž míří další tři herci, konkrétně Danny Jacobs, Stephen Root a Romy Rosemont.


5 0
16.9.2016

Danny Jacobs (Growing Up and Other Lies) není v Masters of Sex nováčkem, poprvé jsme ho mohli vidět už ve třetí sérii, konkrétně ve čtvrté a dvanácté epizodě. Roli Boba Draga, který pracuje pro nakladatelství Little Brown, si zopakuje i ve čtvrté řadě, poprvé by se měl objevit v páté epizodě. Zatímco dosud Bob zastával jen roli jejich nakladatele, tentokrát se jeho vztah s Billem a Virginií změní, když se stane prvním pacientem v jejich zbrusu nové studii.

Danny Jacobs se objevil už ve dvou dílech třetí série. Foto: Showtime


Letos v seriálu přivítáme také dva nové hostující herce, Stephena Roota (Turn: Washington's Spi­es, Boardwalk Empire, Idiotsitter) a Romy Rosemont (Glee). Skutečný manželský pár ztvární Harveyho a Marcii Toplinovy, kteří si otevřou vlastní kliniku zabývající se sexuálními problémy. A jelikož tu praktikují terapii Billa a Virginie, již vydávají za svou, můžeme se jistě těšit na zajímavý střet.

Stephen Root a Romy Rosemont si spolu zahráli i v jedné epizodě seriálu Fringe. Foto: FOX

Diskuze /1

SaDiablo

Tu herečku jsem v Glee měla moc ráda. A vždycky ráda sleduju herce, co jsou jakkoliv spříznění i v reálu, takže se moc těším.

16.9.2016 | 22:05:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Reklama

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás