Masters of Sex Vítejte na novém webu!

Vítejte na novém webu!

Vítejte na novém webu!

Sice o trochu později, než jsme si představovali, ale přece: Nový seriál stanice Showtime má vlastní fanweb. Průběžně budeme doplňovat další informace o seriálu a upozorňovat vás na novinky, prozatím si můžete prohlédnout galerii postav a seznam epizod. Doufáme, že se vám web bude líbit.

3 0
4.10.2013

Diskuze /3

KevSpa

Juuu! Paráda! :-D

webmaster
4.10.2013 | 16:12:11
Akki23

Super :) Tento seriál si zaslouží web :)

4.10.2013 | 18:33:03
Vojta Pitra

Dnes jsem viděl piloty SHIELDu a MoS a to se snad ani nedá porovnávat. Shield dokazal podlezt i ma skoro nulová očekávání, zatímco u MoS se nemůžu dočkat, až si za chvíli pustím druhy dil. A rozhodne to není kvůli nahotě. MoS působí mnohem dospeleji, méně předvídatelně a na rozdíl od štítu mě tu zajímají příběh a charaktery. Takže díky za web a ať se daří.

5.10.2013 | 12:15:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Masters of Sex a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás