Masters of Sex Druhá ukázka z epizody Full Ten Count

Druhá ukázka z epizody Full Ten Count

Druhá ukázka z epizody Full Ten Count

Jak skončí románek mezi Virginií a Danem? Dá raději přednost své práci a tím i Billovi? Na tyto otázky dostaneme odpovědi v pondělním finále třetí série.

4 0
27.9.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

moudnik

Vzhledem k tomu, že jde o skutečné postavy z americké historie, lze lehce na netu najít svatbu Virginie E. Johnson s Dr. Mastersem v roce 1971. Co s tím provedou tvůrci seriálu je velká neznámá. Od prvního dílu až doposud je Dr. Masters zamilovaný do Virginie až po uši, ale není schopen se vyjádřit. To, jak se štěkají v posledních dílech, zatím na svatbu nevypadá.

28.9.2015 | 3:52:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Masters of Sex a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás