Masters of Sex Masters of Sex se vrátí se čtvrtou sérií

Masters of Sex se vrátí se čtvrtou sérií

Masters of Sex se vrátí se čtvrtou sérií

Třetí řada sice skončila, ale nemusíte smutnit, příští rok se nám Bill s Virginií zase vrátí, jak oznamuje krátká upoutávka. Jak se vám líbilo finále a co myslíte, že nás v příští sérii čeká?

14 0
1.10.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

reindeer

Finále vpravdě grandiózní. Čtvrtá série bude dle mého celá o návratu Virginie k Billovi, mezitím rozvod Billa s Libby, možná Paul Edley zpět na scéně… Asi se posuneme znovu o pár let dopředu, každopádně očekávám, že prvních pár epizod uvidíme Billa opravdu na dně.

1.10.2015 | 21:17:37
moudnik

Znovu odkazuju na životopisy skutečných postav Virginie i Billa, a proto mě rozchod obou v posledním díle 3. série nechává klidným. POZOR ! Je to SPOILER, který je volně k přečtení na Wikipedii : skuteční Bill a Virginie vstoupí do manželského svazku v roce 1971, aby se v roce 1992 definitivně rozvedli. Nepředpokládám, že by se tvůrci seriálu nějakým způsobem pokusili zfalšovat dějiny, a přesto zůstávám stejně napjatý, jako kdybych nevěděl nic. Úžasný seriál !

#3 Erzebeth
2.10.2015 | 4:31:35
Erzebeth

#2 moudnik: Taky jsem to četla… A bude to přesně tak, jak piše Sob, Virg si bude chtít vzít Dana ale ten se začne určitě kurvit jinde… což mě mimochodem mrzí, jelikož ten člověk byl úžasnej…

2.10.2015 | 22:21:26
garibaldi

20 rokov v jednom manzelstve je pri dnesnej miere dozitia uspech. ze vraj kurvit :)

17.11.2015 | 3:24:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Reklama

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás