Masters of Sex Ukázky z 9. epizody

Ukázky z 9. epizody

Ukázky z 9. epizody

Obě ukázky se točí okolo zásadního tématu, který se vine celým příštím dílem: vztah Billa, Virginie a Libby.


0 0
7.9.2014

Virginia vysvětluje, jak vidí svůj vztah s Billem. Sama sebe nevnímá jako hrozbu pro Billovo manželství, protože nikdy neměla v úmyslu se za něj vdát. Někde uvnitř ale sama chápe, že je to pouhá výmluva, a moc dobře si uvědomuje, že to, co dělá, je špatné.

Thumbnail Play icon

Po rozhovoru s psychologem se ve Virginii ozve svědomí a má potřebu si o svých pocitech viny vůči Libby promluvit s Billem. Ten se ale o něčem takovém bavit příliš nechce.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Masters of Sex a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás