Men at Work
88/100 - 8×

Men at Work

Příběh čtyř chlapů, kteří prožívají své vztahy a práci.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | TBS | 22 minut
hrají
J.K. Simmons (P.J. Jordan), Joel David Moore (Doug),


Vítejte na novém webu!

Vítejte na novém webu!

Vítám vás na novém webu seriálu „Men at work“ z produkce stanice TBS. Seriál běží již od roku 2012 a našel si mnoho fanoušků nejen v Americe, ale i ve světě. Bohužel je zastíněn slavnějším seriálem, a to „How I Met Your Mother“. Himym končí koncem roku 2013, a tak se třeba dočkáme přesunutí nějaké skupiny diváků právě k seriálu „Men at work“.

Zde mě najdete pod přezdívkou Hunys a provedu vás tím to webem.


0 0
4.11.2013

Pro ty co seriál neznají je tu krátký popis seriál. Ti co už vědí o čem je řeč toto přeskočí a vrhnou se dál. Vezmeme to hezky popořádku. V sekci Články se sem tam něco objeví, ale ta největší zábava bude v rubrice Extra. V této rubrice se vám budeme snažit vykouzlit úsměv na tváři a taky vás ohromit.

V rubrice Epizody najdete stručný obsah o každé epizodě a samozřejmě fotky z natáčení. U některých epizod se objeví i klipy. Naše nejdůležitější herce, kteří hrají důležitou roli v seriálu najdete v rubrice Postavy a pokud se budete ctít dozvědět něco přímo o hercích tak do rubriky Herci.


Teď už se přesouváme do zábavného světa „Men at work“. Do něho patří Fotky, Videa a Extra. Ve fotkách najdete fotky z natáčení i přímo ze seriálu a různé zábavné obrázky. Ve videích najdete trailery, sneak peeky, zábavné momenty ze seriálu a mnoho dalšího. Extra tu je už jen opravdu navíc pro nadšence a hlavně pobavení a zábavu. Naleznete zde hlášky, postřehy, vtipné a zajímavé věci. Vše ostatní co nebude zde, bude klasicky v článcích.

Teď už nám zbývají jen rubriky Titulky, Hodnocení a Diskuze. V titulkách najdete jak anglecké, tak i české titulky. Slovenské titulky jsou jen k první sérii, což mě osobně mrzí. Snad se slovenští překladatelé zmátoří a přeloží další sérii. Když budete hodnotit, tak budu jen rád. Bude to i odměna pro mě, že jsem odvedl kvalitní práci, která se někomu líbí. A nakonec si s vámi rád popovídám v diskuzi.

Na závěr tohoto článku bych rád umístil malou žádost. Pokud jste dočetli až sem, tak vás seriál aspoň trochu zaujal a možná budete chtít nějak přispět. Uvítám pomoc redaktora, ale ještě více tu uvítám překladatele, který přeloží 3. sérii.
S pozdravem webmaster Hunys.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

TITULKY

Epizoda S03E10: Odd Milo Out

cz100%
DOKONČENO

Překládá: Tarba

Titulky sedí na:
Men at Work – S03E09: 2hd a afg
Men at Work – S03E10: afg, repack afg, excellence repack a 720p remarkable

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!