Zdroj: Comedy Central
Již zítra nás čeká finálová epizoda již devatenácté sezóny South Parku. Epizoda nese název PC Principal Final Justice, z čehož vyplývá, že můžeme očekávat velké rozuzlení! Nyní se můžete podívat na krátkou ukázku, v níž to vře mezi Cartmanem a jeho matkou.
Zdroj: Comedy Central
29 sezón | Comedy Central | 23 minut
Chcete-li podpořit překladatele South Parku a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.
USA | 1997 | Pauza
29 sezón
| Comedy Central
| 23 minut
Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.
Obsazení:Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Kenny McCormick), Matt Stone (Kyle Broflovski), Trey Parker (Stan Marsh), Matt Stone (Butters Stotch), Isaac Hayes (Šéf), Trey Parker (Randy Marsh), Trey Parker (Timmy Burch), Matt Stone (Tweek Tweak), Matt Stone (Ježíš), Matt Stone (Stuart McCormick), Trey Parker (Kevin McCormick), April Stewart (Sharon Marshová), April Stewart (Shelly Marshová), Matt Stone (Gerald Broflovski)
(více)
Diskuze /13
Migueli
Poslední díl série a vy nejste schopní za 5 dní udělat titulky? Budou alespoň? Nebo se na to úplně sere?
#2 duska33duska33
#1 Migueli: taky na to čekám, jak na zázrak a pořád nic
Corwin_Of_Amber
také bych se rád zeptal, jak to vypadá s titulky…
Bartonda23
taky bych prosil o titulky jestli teda vůbec budou nebo co a jak
tredator
Kurvadrát, trpíme, prosíme, těšíme se na překlad jak na píčiprd. Co Butters, ten P.C. principál, Randy, skvostná Caitlyn Jenner a další(my všichni) zažívají?
TrenakCZ
Taky čekám no.. :( Každý den to tu kontroluji.. :D
ReisRyos
Denně kontroluji tady i na titulky.com a stále nic. Nexistují někdě jinde alespoň SK titulky?
godycz
tak ja se taky zeptam…tedy ?
James_-
taky se přidám… Kdy už kurvadrát budou titulky?
nevimjmeno2
To se žádný překladatel nedívá na South Park? :(
kaailik webmaster
Čau, nikdo se k tomu nehlásí, takže s tím zejtra ráno začnu, hlavně, prosím, strpení, a když tak se zdržte vulgarit, díky.
TrenakCZ
Děkujeme! :)
godycz
diky moc