Zdroj: Showtime
Hlavní seriálová sezóna se pomalu chýlí ke konci a blíží se nominace na Emmy. Ty budou ohlášeny 14. července, je tedy načase dát o sobě vědět. Herci a tvůrci seriálu Billions se v úterý sešli v Los Angeles na prezentaci stanice Showtime.
Foto: Showtime
Stanice Showtime právě obnovila svůj seriál Billions, který se tak dočká sedmé řady. Ta by mohla odstartovat už letos na podzim, ale její premiéra bude ještě upřesněna.
USA | 2016 | Ukončeno
7 sezón
| Showtime
| 60 minut
Max
| SkyShowtime
Říká se, že když nejde o život, jde o houby. Jedinou výjimkou jsou možná peníze. Myslí si to alespoň boháč Bobby Axelrod. Jeho podnikání a machinace s penězi ale nejsou úplně čisté, což vzbudí pozornost státního návladního Chucka Rhoadese, který po Axelrodovi začne tvrdě šlapat. Oba dva jsou ale velmi chytří, a proto pro ně bude obtížné se navzájem přechytračit.
Obsazení:Damian Lewis (Bobby Axelrod), Paul Giamatti (Chuck Rhoades), Maggie Siff (Wendy Rhoades), David Costabile (Mike 'Wags' Wagner), Toby Leonard Moore (Bryan Connerty), Condola Rashad (Kate Sacker), Kelly AuCoin ("Dolarový" Bill Stearn), Jeffrey DeMunn (Charles Rhoades Sr.), Asia Kate Dillon (Taylor Mason), Glenn Fleshler (Orrin Bach), Terry Kinney (Hall), Malin Akerman (Lara Axelrod), Daniel K. Isaac (Ben Kim), Malachi Weir (Lonnie Watley), Nathan Darrow (Mick Danzing)
(více)
Diskuze /10
Lucifrid čestný člen redakce
Tak hezky nominaci za Axelroda, Chucka, Wendy a Wagse :D Plus serial, scenar, atd.
komja
Všichni tam na těch fotkách byli zarostlí :D kromě jednoho chlapa co tam nehrál xD
#3 KevSpaKevSpa čestný člen redakce
#2 komja: To je jeden z tvůrců. :D
Angi
Skvělý seriál se skvělým obsazením, nějakou tu cenu by si zasloužil. Když pominem Axovu ženu, ta vypadá jak s parukou. Je s podivem, jaké antipatie vyvolává. Škoda, že druhá řada nejspíš bude bez Wendy a ne bez ní.
#5 KevSpaKevSpa čestný člen redakce
#4 Angi: Proč by měla být další série bez Wendy? :-O
#7 Angihardhome
Pre mna osobne najlepsi new" serial v tomto roku a chyba mi :( Wendy musi byt v 2 sezone !..
Angi
#5 KevSpa: Jela někam do dupy na konci první série.. podle mého se klidně může stát, že několik prvních dílů (neko klidně půl série) tam přímo fyzciky nebude a série se zaměří na to, jak v životě Chucka i Bobbyho Wendy chybí.. nebo alespoň takhle bych to udělal já. Klidně se může stát, že jim chybět bude, ale my budeme vidět její vlastní příběhovou linku… každopádně když odejla s hromadou milionu v kapse a pryč od Chucka, tak by bylo pro mne docela zklamání, kdyby byla opět od prvního dílu.
vojtamkv
Wendy tam musí být, mám ji nejraději!! :D
#9 LucifridLucifrid čestný člen redakce
#8 vojtamkv: Souhlas! :)
Edryan
Ale tie šaty má hrozné :D .. držím palce ..