Zdroj: Showtime
Axe se od nečekané osoby dozví, že mu opět hrozí stíhání. A Wendy s Chuckem učiní důležité rozhodnutí týkající se jejich manželství. Finále druhé série nás čeká už zítra.
Foto: Showtime
Stanice Showtime právě obnovila svůj seriál Billions, který se tak dočká sedmé řady. Ta by mohla odstartovat už letos na podzim, ale její premiéra bude ještě upřesněna.
USA | 2016 | Ukončeno
7 sezón
| Showtime
| 60 minut
Max
| SkyShowtime
Říká se, že když nejde o život, jde o houby. Jedinou výjimkou jsou možná peníze. Myslí si to alespoň boháč Bobby Axelrod. Jeho podnikání a machinace s penězi ale nejsou úplně čisté, což vzbudí pozornost státního návladního Chucka Rhoadese, který po Axelrodovi začne tvrdě šlapat. Oba dva jsou ale velmi chytří, a proto pro ně bude obtížné se navzájem přechytračit.
Obsazení:Damian Lewis (Bobby Axelrod), Paul Giamatti (Chuck Rhoades), Maggie Siff (Wendy Rhoades), David Costabile (Mike 'Wags' Wagner), Toby Leonard Moore (Bryan Connerty), Condola Rashad (Kate Sacker), Kelly AuCoin ("Dolarový" Bill Stearn), Jeffrey DeMunn (Charles Rhoades Sr.), Asia Kate Dillon (Taylor Mason), Glenn Fleshler (Orrin Bach), Terry Kinney (Hall), Malin Akerman (Lara Axelrod), Daniel K. Isaac (Ben Kim), Malachi Weir (Lonnie Watley), Nathan Darrow (Mick Danzing)
(více)
Diskuze /4
TOMASH
Ach jaj – zas spoiler ako Brno v prvych par slovach… Pls stop…
#2 KevSpaKevSpa čestný člen redakce
#1 TOMASH: Promiň, ale tohle je oficiální popis epizody, který Showtime dopředu vydal, nehledě na to, že se to stane hned v úvodních minutách. Takže spíš vy čtenáři přestaňte neustále hysterčit. Co teda podle tebe smím do anotací psát, když už i oficiální popis epizody je špatně? „Čumte na fotky z posledního dílu, ve kterém vůbec nevíme, co se v prvních minutách stane, protože je to děsivé tajemství.“?
dovahkiin
Chtěl jsem se zeptat, postava Danzig už se vracet do seriálu nebude? Ten jeho odchod mi přišel tak improvizovanej tak jsem čekal jsem že tam bude ještě nějaká dohra a ono nic, ví někdo něco?
#4 KevSpaKevSpa čestný člen redakce
#3 dovahkiin: Těžko říct, zatím se nic neví. Jeho představitel zároveň hraje v Gothamu (i když ne v každém díle), tak je možné, že už neměl čas další díly natáčet, tak to museli nějak vyřešit. :)