Zdroj: Showtime
Seriál Billions se konečně dočká uvedení na českých obrazovkách. Konkrétně na HBO, kde jej můžete už od úterý sledovat pod názvem Miliardy.
Seriál Billions si odbyl na stanici Showtime premiéru v lednu roku 2016, kdy byla uvedena první série. Druhá řada následovala přesně o rok později. Nyní seriál uvede české HBO pod názvem Miliardy. Od 7. listopadu můžete v premiéře na HBO3 od 21:00 sledovat každé úterý vždy dva díly po sobě. Pokud stále váháte, zda se na seriál podívat, třeba vám s rozhodováním pomůže naše recenze.
Foto: Showtime
Stanice Showtime právě obnovila svůj seriál Billions, který se tak dočká sedmé řady. Ta by mohla odstartovat už letos na podzim, ale její premiéra bude ještě upřesněna.
USA | 2016 | Ukončeno
7 sezón
| Showtime
| 60 minut
Max
| SkyShowtime
Říká se, že když nejde o život, jde o houby. Jedinou výjimkou jsou možná peníze. Myslí si to alespoň boháč Bobby Axelrod. Jeho podnikání a machinace s penězi ale nejsou úplně čisté, což vzbudí pozornost státního návladního Chucka Rhoadese, který po Axelrodovi začne tvrdě šlapat. Oba dva jsou ale velmi chytří, a proto pro ně bude obtížné se navzájem přechytračit.
Obsazení:Damian Lewis (Bobby Axelrod), Paul Giamatti (Chuck Rhoades), Maggie Siff (Wendy Rhoades), David Costabile (Mike 'Wags' Wagner), Toby Leonard Moore (Bryan Connerty), Condola Rashad (Kate Sacker), Kelly AuCoin ("Dolarový" Bill Stearn), Jeffrey DeMunn (Charles Rhoades Sr.), Asia Kate Dillon (Taylor Mason), Glenn Fleshler (Orrin Bach), Terry Kinney (Hall), Malin Akerman (Lara Axelrod), Daniel K. Isaac (Ben Kim), Malachi Weir (Lonnie Watley), Nathan Darrow (Mick Danzing)
(více)
Diskuze /4
lukascoolarik čestný člen redakce
Jestli od úterý, tak by mělo být datum v článku 7. listopadu, ne? :-)
Česky Billions asi neabsolvuju, ale na tu druhou řadu už bych si měl konečně najít čas. :-D
#2 KevSpaKevSpa čestný člen redakce
#1 lukascoolarik: Ach ta čísla. :D Díky. Je to samozřejmě 7. listopadu. :D
fabec
České znění zde: http://dabingforum.cz/viewtopic.php?… Bohužel, Damiana nemluví jeho hlasové dvojče Jakub Saic, takže asi vynechám
Revoemag
Dabing není špatný. Ale origo je origo. Jinak ten název neměli překládat :-D U některých seriálů se to prostě nehodí :-D