Stanice Showtime nezklamala a po pouhých třech odvysílaných dílech druhé řady oznámila, že se příští rok dočkáme třetí série. Máte z obnovení radost?
Ředitel Showtime David Nevins k obnovení Billions řekl:
Billions jsou stále úspěšnějším seriálem. A to nejen co se týká sledovanosti, ale i kladných ohlasů kritiků a kulturního významu. Jde o unikátní směs čistokrevné zábavy a důmyslné kritiky současné ekonomické situace. Druhá řada měla výborný start, ale je to jen ochutnávka toho, co nás čeká ve třetí sérii.
Foto: Showtime
Stanice Showtime právě obnovila svůj seriál Billions, který se tak dočká sedmé řady. Ta by mohla odstartovat už letos na podzim, ale její premiéra bude ještě upřesněna.
USA | 2016 | Ukončeno
7 sezón
| Showtime
| 60 minut
Max
| SkyShowtime
Říká se, že když nejde o život, jde o houby. Jedinou výjimkou jsou možná peníze. Myslí si to alespoň boháč Bobby Axelrod. Jeho podnikání a machinace s penězi ale nejsou úplně čisté, což vzbudí pozornost státního návladního Chucka Rhoadese, který po Axelrodovi začne tvrdě šlapat. Oba dva jsou ale velmi chytří, a proto pro ně bude obtížné se navzájem přechytračit.
Obsazení:Damian Lewis (Bobby Axelrod), Paul Giamatti (Chuck Rhoades), Maggie Siff (Wendy Rhoades), David Costabile (Mike 'Wags' Wagner), Toby Leonard Moore (Bryan Connerty), Condola Rashad (Kate Sacker), Kelly AuCoin ("Dolarový" Bill Stearn), Jeffrey DeMunn (Charles Rhoades Sr.), Asia Kate Dillon (Taylor Mason), Glenn Fleshler (Orrin Bach), Terry Kinney (Hall), Malin Akerman (Lara Axelrod), Daniel K. Isaac (Ben Kim), Malachi Weir (Lonnie Watley), Nathan Darrow (Mick Danzing)
(více)
Diskuze /9
Lucifrid čestný člen redakce
No konečně!
Angi
Vlastně, ani ne. Seriál se mi líbí, ale představa, že se případ neuzavře ani po druhé sérii.. zas bych ten hon neprodlužoval do nekonečna..
Víťa Šťoura
Výborně, Jsem zvedavej co scénáristi ještě vymyslí. Jen je trochu škoda, že tady Billions nemá takovej diváckej úspěch jako v USA.
#9 E.L.fananek
fantazie !!!
eva.kosak
na jednej strane..super..teším sa..na druhej strane..je jasné,že sa to neuzavrie,čo ma až tak neteší
Rik
Jednoznačně ano.
Revoemag
Super, ale snad vymyslí něco dobrýho. Že se teď boj Chuck x Axe neuzavře se mi moc nelibí. Mám strach, že to bude zbytečná natahovačka. No uvidíme. :)
Lukescir
Přál bych si, aby 3. série byla zabrána na minulosti Axelroda a Rhoadse :)
E.L.
#3 Víťa Šťoura: u mňa má veľký úspech ;)