Zdroj: Showtime
Na třetí řadu Billions se můžeme těšit už v pondělí. A co nás v prvním díle čeká? Samozřejmě pokračování boje mezi obviněným Bobbym a neústupným Chuckem, který udělá vše pro to, aby jeho úhlavní nepřítel neutekl před spravedlností.
Zdroj: Showtime
Stanice Showtime právě obnovila svůj seriál Billions, který se tak dočká sedmé řady. Ta by mohla odstartovat už letos na podzim, ale její premiéra bude ještě upřesněna.
USA | 2016 | Ukončeno
7 sezón
| Showtime
| 60 minut
Max
| SkyShowtime
Říká se, že když nejde o život, jde o houby. Jedinou výjimkou jsou možná peníze. Myslí si to alespoň boháč Bobby Axelrod. Jeho podnikání a machinace s penězi ale nejsou úplně čisté, což vzbudí pozornost státního návladního Chucka Rhoadese, který po Axelrodovi začne tvrdě šlapat. Oba dva jsou ale velmi chytří, a proto pro ně bude obtížné se navzájem přechytračit.
Obsazení:Damian Lewis (Bobby Axelrod), Paul Giamatti (Chuck Rhoades), Maggie Siff (Wendy Rhoades), David Costabile (Mike 'Wags' Wagner), Toby Leonard Moore (Bryan Connerty), Condola Rashad (Kate Sacker), Kelly AuCoin ("Dolarový" Bill Stearn), Jeffrey DeMunn (Charles Rhoades Sr.), Asia Kate Dillon (Taylor Mason), Glenn Fleshler (Orrin Bach), Terry Kinney (Hall), Malin Akerman (Lara Axelrod), Daniel K. Isaac (Ben Kim), Malachi Weir (Lonnie Watley), Nathan Darrow (Mick Danzing)
(více)
Diskuze /2
witch.rch
Neskutečně se těším! Věřím, že to stejně skvělé jako předcházející řady!
felisr
Tak už jsme dostříhali metr k další řadě, super! Mimochodem, horní fotka je skvělá a vystihující situaci. Jen maličko překvapila přítomnost Chuckova otce – nedají starému více prostoru na pomstu za finanční újmu? A ještě ten úsměv hlavní analytičky (analytika?), co za ním vězí? Obecně má spíše chování a projevy „androidového typu“ ;)