Miranda
98/100 - 28×

Miranda

Miranda nemá zrovna jednoduchý život. Ať se pokouší udělat cokoliv dobrého, obvykle to jen zvrtá a pokazí, i když sama nechce. Dělá průšvihy ve svém pracovním i osobním životě a zdá se jako nepoučitelný případ. Chce se zalíbit mužům i kamarádkám na internátní školy a také vést svůj obchod s žertovnými potřebami – velmi často ale marně. Její matka jí navíc neustále připomíná, že je pro ni jen zklamáním. I přesto Miranda neztrácí chuť do života a nikdy to nevzdává.

VB | 2009 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One, BBC Two | 30 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Miranda Hart (Miranda), Sarah Hadland (Stevie), Tom Ellis (Gary Preston), Patricia Hodge (Penny), Sally Phillips (Tilly), James Holmes (Clive)

S03E06: A Brief Encounter / Pouto nejsilnější

S03E06: A Brief Encounter / Pouto nejsilnější

Otrávená Miranda učiní obrovské rozhodnutí: vydá se cestovat. Sbalila si věci a vybrala destinaci, tentokrát nadobro. Stevie je zdrcená a Penny je příliš zabraná do přípravy její události. Pouze Gary ji může zastavit, ale jaké city k ní opravdu má?

cz sk
28.1.2013
8 700 000
30 minut

Fota: BBC a HBO

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Schevchen

Tento seriál neprestáva udivovať, je fakt skvelý a neskutočný. Pozerám to ako maratón, jednu časť denne. Kebyže mám čakať skoro 2 roky na pokračovanie, asi zošaliem. Takto je to otázka jedného dňa, to je v poho. Už dávno ma žiaden seriál nerozosmial/ne­rozplakal tak ako tento. Ano, som chlap, pozerám to a vôbec sa za to nehambím. Je to pecka.

11.4.2019 | 7:31:14
Bobisudka

Jsem ráda, že jsem měla možnost vidět všechny díly po sobě, protože si nedovedu představit, že bych čekala necelé dva roky na příští epizodu, kde se konec rozlouskne!

čestný člen redakce
21.7.2015 | 14:10:30

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama