Miranda
98/100 - 28×

Miranda

Miranda nemá zrovna jednoduchý život. Ať se pokouší udělat cokoliv dobrého, obvykle to jen zvrtá a pokazí, i když sama nechce. Dělá průšvihy ve svém pracovním i osobním životě a zdá se jako nepoučitelný případ. Chce se zalíbit mužům i kamarádkám na internátní školy a také vést svůj obchod s žertovnými potřebami – velmi často ale marně. Její matka jí navíc neustále připomíná, že je pro ni jen zklamáním. I přesto Miranda neztrácí chuť do života a nikdy to nevzdává.

VB | 2009 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One, BBC Two | 30 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Miranda Hart (Miranda), Sarah Hadland (Stevie), Tom Ellis (Gary Preston), Patricia Hodge (Penny), Sally Phillips (Tilly), James Holmes (Clive)

S03E08: Christmas Special - The Final Curtain

S03E08: Christmas Special - The Final Curtain

Poslední Mirandy šance najít sama sebe a akceptovat se. Znamená to, že bude sama nebo najde svojí pravou lásku? Poslední díl seriálu.

cz sk
1.1.2015
9 610 000
30 minut

Fota: BBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Schevchen

Tak toto je niečo fakt neskutočne a skvelo zahrané, natočené a ukončené. Každý diel všetkých troch sérii je perfektný, jeden lepší ako druhý, nikde nepoľavuje a diváka posadí na horskú dráhu emócii po celej dráhe od S01E01 až do finále S03E08, kde už slzy nedokáže zadržať nikto a nič, klobúk dole a potlesk ve stoje pre toto fakt perfektné dielo. Wau.

12.4.2019 | 8:11:31
Bobisudka

Tak teď už brečím neustále. Doufám, že vytvoří v budoucnu třeba zas nějaký krátký speciál, kde budeme moc sledovat, jak se perou s manželstvím. Rozhodně mi tento seriál bude moc a moc chybět! A velice děkuji Mirandě Hart za toto úžasné dílo!

čestný člen redakce
21.7.2015 | 14:12:56

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama