Miranda
98/100 - 27×

Miranda

Miranda nemá zrovna jednoduchý život. Ať se pokouší udělat cokoliv dobrého, obvykle to jen zvrtá a pokazí, i když sama nechce. Dělá průšvihy ve svém pracovním i osobním životě a zdá se jako nepoučitelný případ. Chce se zalíbit mužům i kamarádkám na internátní školy a také vést svůj obchod s žertovnými potřebami – velmi často ale marně. Její matka jí navíc neustále připomíná, že je pro ni jen zklamáním. I přesto Miranda neztrácí chuť do života a nikdy to nevzdává.

VB | 2009 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One, BBC Two | 30 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Miranda Hart (Miranda), Sarah Hadland (Stevie), Tom Ellis (Gary Preston), Patricia Hodge (Penny), Sally Phillips (Tilly), James Holmes (Clive)

Bude pokračování? Miranda by si ho dovedla představit!

Bude pokračování? Miranda by si ho dovedla představit!

Miranda Hart se během propagace filmu Spy v rozhovoru pro RadioTimes rozpovídala, že by byla zvědavá, jak by Gary s Mirandou vychovávali jejich děti..

7 0
23.7.2015

V rozhovoru pro RadioTimes uvedla, že „By bylo zajímavé vidět Mirandu a Garyho s dětmi“. Což má rozhodně pravdu! Určitě by to byl velice vtipný díl.

Na celý rozhovor se můžete podívat níže:


Ovšem kolegyně Sarah Hadland, představitelka Stevie, zase v talkshow Alana Carra (vysílaný v dubnu) prozradila, že s Mirandou Hart plánují návrat.

Doufám, že budeme točit film. Rozhodně tu ještě něco v budoucnu bude, tím jsem si jistá. Vím, že je to dost laciné říkat, ale jsme si všichni opravdu velice blízcí a natáčení finále bylo opravdu smutné. Poslední natáčení bylo příšerné, všichni brečeli. Bylo to opravdu velice velice smutné.

To, že všichni brečeli, jsme si mohli všimnout při úplně poslední scéně seriálu, kde se přiznám, že i má očka nezůstala suchá.

(Miranda se loučí s diváky ve své dosavadní poslední epizodě. Foto: BBC)

Co na tyto úžasné zprávy říkáte? Chtěli byste vidět, jak se Gary s Mirandou vypořádávají s dětmi a jaká je Penny babička? Já tedy rozhodně ano!

Diskuze /3

vikush_a

rozhodně!!! :)

24.7.2015 | 6:32:18
Eliiza159

Taky bych si pokračování dovedla představit :D Nejlepší britcom :)

11.9.2015 | 21:47:55
Mia007

Strašně moc si přeji pokračování, úžasný seriál. Vždy mi tečou slzy smíchu tak, že se musím chodit pravidelně umývat, abych mohla pokračovat ve sledování. Všichni jsou naprosto skvělí.

15.4.2021 | 13:22:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama