Miranda
98/100 - 27×

Miranda

Miranda nemá zrovna jednoduchý život. Ať se pokouší udělat cokoliv dobrého, obvykle to jen zvrtá a pokazí, i když sama nechce. Dělá průšvihy ve svém pracovním i osobním životě a zdá se jako nepoučitelný případ. Chce se zalíbit mužům i kamarádkám na internátní školy a také vést svůj obchod s žertovnými potřebami – velmi často ale marně. Její matka jí navíc neustále připomíná, že je pro ni jen zklamáním. I přesto Miranda neztrácí chuť do života a nikdy to nevzdává.

VB | 2009 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One, BBC Two | 30 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Miranda Hart (Miranda), Sarah Hadland (Stevie), Tom Ellis (Gary Preston), Patricia Hodge (Penny), Sally Phillips (Tilly), James Holmes (Clive)

Je libo suvenýr s hláškami ze seriálu?

Je libo suvenýr s hláškami ze seriálu?

Chtěli byste mít tričko s nezapomenutelnou hláškou Penny ,,Such Fun"? Nebo jste příznivci klusání (galopping) či chcete zhubnout pomocí fitness DVD Mirandy?

5 0
22.7.2015

E-shopu Mirandy Hart si můžete koupit trička, mikiny, hrnečky, tašky, Penny deník atd. Doručení je možné do České republiky s poštovným necelých 5 liber.

(Možnosti suvenýrů. Foto: The Miranda Shop)


Mě tedy nejvíce uchvátilo Maracattack DVD, kde Miranda a spol. dosti originálně cvičí, nebo spíš tancují. A jak to vypadá?

Thumbnail Play icon

Zaujalo vás něco v obchodě? Budete si něco pořizovat?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama