Mission: Impossible
60/100 - 1×

Mission: Impossible

Filmy začínají v roce 1996, které sledují mise hlavního týmu IMF v terénu pod Huntovým vedením, jehož cílem je zastavit nepřátelské síly a zabránit hrozící globální katastrofě.

USA | 1996 | Pauza
vysílání
8 sezón | Paramount Pictures | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Thriller
hrají
Tom Cruise (Ethan Hunt), Ving Rhames (Luther Stickell), Simon Pegg (Benji Dunn), Rebecca Ferguson (Ilsa Faust), Michelle Monaghan (Julia Meade-Hunt), Sean Harris (Solomon Lane), Vanessa Kirby (Bílá vdova), Frederick Schmidt (Zola Mitsopolis), Henry Czerny (Eugene Kittridge), Alec Baldwin (Alan Hunley), Henry Cavill (August Walker), Angela Bassett (Erika Sloane), Jeremy Renner (William Brandt), Simon McBurney (Atlee), Jens Hultén (Janik Vinter)

Eugene Kittridge

Eugene Kittridge

Bývalý ředitel Impossible Mission Force, který se snažil Ethana Hunta dopadnout kvůli podezření, že je špiónem jeho agentury, aniž by věděl, že se tento titul ve skutečnosti vrátil Jimu Phelpsovi.

Sezóny 2
1996 -

Kittridge je bezohledný, cílevědomý, oportunistický a zdánlivě antagonista, dokud se neukáže, že Jim Phelps je krtek. Ve světle toho je Kittridgeova méně přitažlivá osobnost vnímána jen jako osobnost vysoce postaveného agenta.

Kittridge v roce 1996 pověřuje Jima Phelpse a jeho tým IMF úkolem prokázat krádež seznamu NOC IMF a zadržet zloděje a jeho kupce. Poté, co se zdá, že mise skončí smrtí všech agentů IMF na misi kromě Ethana Hunta, Kittridge ho požádá, aby se s ním setkal v restauraci. Od té chvíle se vše zvrtne a Kittridge jde po Ethanovi.Foto: Paramount Pictures

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama