Zdroj: FX
Wilkin Brattle býval kdysi rytířem. Okolnosti ho donutily složit zbraně, ale nyní v honbě za pomstou pozvedne ten nejkrvavější nástroj ze všech, meč kata.
Stav překladu: 100 % (hotovo)
Foto: FX
USA | 2015 | Ukončeno
1 sezóna
| FX
| 60 minut
Čtrnácté století. Anglie. Války. Jednou takovou válkou je poznamenán voják z armády krále Edwarda I. Jenže je znovu povolán do služby a musí se opět chopit meče ze všech nejkrvavějších: popravčího meče. Historický seriál The Bastard Executioner je sice fikcí, ale částečně se v něm budou odrážet některé momenty z dějin zejména Velké Británie, například povstání ve Walesu.
Obsazení:Stephen Moyer (Milus Corbett), Sam Spruell (Toran Prichard),
(více)
Diskuze /14
Erzik redaktor
Doporucuji „meč“ znovu precist a opravit „meč“ ten titulek :-)
#3 ScaryXKamylko
Juuu, som rad ze budete prekladat tento serial :)
ScaryX čestný člen redakce
#1 Erzik: Mečů není nikdy dost ;-)
#4 ErzikErzik redaktor
#3 ScaryX: Souhlas :-) Vsak se na to taky tesim. Ted je ten popis, ale prece jen trochu lepsi ;-)
JuRas
Jááj, zase obří bicáky, který jsou při boji s mečem hodně potřeba, no a hodně to odpovídá historické realitě… :D
Jsem zvědav, jaké důvody donutí pasovaného (?) rytíře stát se takovou nickou, než se stane katem…
#6 ScaryXScaryX čestný člen redakce
#5 JuRas: Zrada, co jiného…
#7 drako83drako83
#6 ScaryX: Ahoj, ty budeš prekladať alebo kto?
#8 ScaryXScaryX čestný člen redakce
#7 drako83: Budu se na titulcích podílet, ale překlad budou zajišťovat @LadyAlex, @hermionablack a @KlarkaP.
drako83
tak z tej zostavy mam radost pretoze tieto mena su my uz zname a viem ze teda budu kvalitne titulky
#10 Kafka TamuraKafka Tamura
#9 drako83: Nechci nikomu lézt do prdele, ale myslím, že na edně jsou titulky kvalitní vždy :) Jen jednou jsem měl problém, a to u Farga, kdy jsem musel utéct ke konkurenci.
ScaryX čestný člen redakce
Děkujeme, taková slova vždy potěší a vženou chuť do práce :-) Snad se nám zítra podaří mít do večera hotovo.
Bethesda
nemůžu se dočkat od včerejška koukám každé 2 hodiny kdy už budou :) díky že jste se toho ujali…
ScaryX čestný člen redakce
Snažíme se snažíme, ale je to pěkná fuška :-)
StigCZ
Však pohodka, hlavně že to někdo dělá