Mistresses (US)
88/100 - 29×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jes Macallan (Josslyn Carver), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Brett Tucker (Harry Davis), Corinne Massiah (Lucy Malloy), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Justin Hartley (Scott), Jason George (Dominic Taylor), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Alyssa Milano (Savannah Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko),

S03E13: Goodbye Girl

S03E13: Goodbye Girl

Jakmile se Joss dostane z vězení, pro Harryho se objeví nová zajímavá pracovní příležitost, která ale ovlivní jejich společnou budoucnost. Jakmile Scotty zmizí z Los Angeles, Marc zmizí a April se kvůli tomu uvědomí, co doopravdy cítí. Vivianina nemoc se nečekaně zhorší a Karen kvůli tomu musí čelit nejisté budoucnosti. Joss dostane od Calisty zvláštní dar, ale když Calista popírá, že jí něco posílala, Joss najednou záhadným způsobem zjišťuje, že skutečný vrah by mohl být stále na svobodě.

cz sk
3.9.2015
2 700 000
40 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama