Mistresses (US)
88/100 - 29×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jes Macallan (Josslyn Carver), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Brett Tucker (Harry Davis), Corinne Massiah (Lucy Malloy), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Justin Hartley (Scott), Jason George (Dominic Taylor), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Alyssa Milano (Savannah Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko),

S04E05: Lean In

S04E05: Lean In

Karen své agentce Barbaře představuje návrhy její nové knihy. Té se ale žádné nelíbí. Poté, co rozhovor nedopadne dobře, Karen se rozhodne, že si to zařídí sama a vede to k potenciálním důsledkům. April přestane s novou prací poté, co ji Michael políbil, ale Marcovi řekne, že ji vyhodil. Později se April o Michaelovi dozví pravdu. Joss a Harry se snaží vybalancovat jejich nový pracovní vztah s Joss jako Harryho publicistka a Joss se stále snaží vyrovnat s PTSD z minulého roku.

cz sk
4.7.2016
1 950 000
40 minut

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama