Mistresses (US)
88/100 - 27×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
hrají
Corinne Massiah (Lucy Malloy), Brett Tucker (Harry Davis), Jason George (Dominic Taylor), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Jes Macallan (Josslyn Carver), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Justin Hartley (Scott), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ricky Whittle (Daniel Zamora), Alyssa Milano (Savannah 'Savi' Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko), Erik Stocklin (Sam Grey)


13 věcí, které bychom měli vědět před začátkem druhé série

13 věcí, které bychom měli vědět před začátkem druhé série

Stanice ABC dala dohromady 13 faktů a informací, které je třeba si připomenout než začne další série. Článek obsahuje spoilery z celé první série.


1 0
26.5.2014

1. Aféra začína: Savi se dozvídá, že Harryho nízký počet spermií je důvodem, proč není schopna oplodnit. Její kolega Dominic si všimne jejího spodního prádelka a žádá ještě víc. Po výbuchu s Harrym, mu Savi přeci jen dopřeje delší pohled pod šaty.

2. Kdo je tatínek?: Savi zjistí, že je těhotná. Byla by to dobrá zpráva, kdyby si byla jistá kdo je otcem. Nemá jinou šanci, než se Harrymu přiznat což vede i ke konfrontaci s jeho konkurentem.


3. Víra v duchy: April si myslí, že většina žertovných telefonátů dostávala od jejího zemřelého manžela Paula. Nakonec ale zjistí, že ji volala žena jménem Miranda. Zjišťuje že, její syn je synem jejího manžela.

4. Udržet to v rodině: Karen se zamilovala do svého umírajícího, ženatého pacienta Thomase Greye. Po jeho smrti, je svedena do dění v jeho pozůstalé rodině. Thomasova žena Elizabeth je klientkou právnické firmy, kde pracuje její BFF Savi. Další komplikace následují hlavně s Thomasovým synem Samem.

5. Čistý start: Joss je realitní makléřka, která se jednou vyspala s jejím ženatým šéfem. Když se Alex, jedna polovička lesbického páru, hledajíc nový dům, rozejde se svou přítelkyní, potřebuje Jossinu pomoc se nastěhovat. K tomu přátelé jsou, ne? Zřejmě jsou také pro jinou záchranu. Joss se vydá poprvé nečekanou cestou.

6. Divoko: Během toho, co se April snaží přijít na způsob, jak vyplatit Mirandu, skočí s hezoučkým svobodným tatínkem Richardem do jedné z postelí v obchodě. Vše jde jako po másle s Richardem, ale jen do té doby, co se jí přede dveřmi objeví její údajně mrtvý manžel Paul. On předstíral svou smrt!

7. Dom vs. Harry: Savi svěří své neotevřené výsledky testu otcovství své sestře Joss. Joss zjistí, že Harry tu obálku ukradl. Savi přijde záchrana jejich manželství stále více beznadějná. Začne uvažovat, zda by nový život s Dominicem nebyl lepší.

8. Jaký otec, takový syn: Elizabeth si je vědoma aférky jejího manžel, když Karen pojišťovně poskytne falešné záznamy. Zažaluje Karen za Thomasovu neoprávněnou smrt. Sam se jí snaží pomoc tím, že jí najde advokáta. Karen už nedokáže déle odolat přitažlivosti s synem svého bývalého milence a stráví spolu jednu vášnivou noc.

9. Staré zvyky: Aprilina dcera Lucy ještě nebyla připravena na novou rodinu, stále jí chybí její minulá. Stejně tak April. Paul žádá o druhou šanci. Tvrdí, že je ochoten jít do vězen, aby dal věci do pořádku. April si ho snaží držet od těla, když se jí Paul snaží políbit, ale jen na krátkou dobu.

10. Zděšení z cucfleku: Joss se strašně moc snaží odolat svému novému šéfovi Olivierovi. Alex ale vycítí její touhu být stále s muži. Po vášnivé noci s Olivierem Joss spozoruje flek na svém těle. Alex si jejího usvědčujícího cucfleku všimne a vede to ke konečnému rozchodu.

11. Havárie: Savi od svých kamarádek dostane k narozeninám výlet do Palm Springs. Jede po silnici, když v tom najednou – rychlejedoucí SUV to do ní napálí. Savi se probudí v nemocnici. Dítě je v pořádku. Stejně tak Savi, i když ne na moc dlouho.

12. Výstřely: Karenin soudní proces byl rozpuštěn, ale její licence je stále kvůli udání od jejího profesního partnera Jacoba na šest měsíců suspendovaná. A psychicky labilní Elizabteh Grey míří na Karem pistolí. Sam se vrhl na zbraň.Byl to impozantní okamžik. Bang! Kdo byl postřelen?

13. Výběr: Harryho nezajímá kdo je otcem. Chce být se Savi za každou cenu. Vybírá si ji.Vždycky. Dominic si stejně tak vybírá Savi, protože ji miluje. Je také otcem jejího dítěte. Saviino zdraví se nečekaně zhorší na konci první série. Doktoři se ji za přítomnosti bezmocných přátel a milenců snaží oživit,

Druhá série startuje už za týden! Bohužel za týden touto dobou budu mimo ČR, užijte si premiérový díl, titulky a další informace proto přidám po víkendu.

Diskuze /2

Lenča SMG Lover

Já si připomínám Mistresses tím, že sjíždím znovu první řadu, abych pak navázala druhou. Začala jsem před vznikem tohoto článku, vidět ho dříve, možná bych nemusela. :D Ale i tak nádherné shrnutí. :) Jen mě mrzí, že druhá série nezačíná v okamžiku oživení Savi, tam kde série skončila, ale 8 months after. :(

redaktor
29.5.2014 | 14:00:22
aisym

Jo, taky jsem si říkala, že by to bylo fajn si to pustit znova ale nějak vůbec nestíhám :D Tady je to pěkně shrnuté, tak alespoň to :) Snad budou alespoň nějaké flashbacky nebo nějaká větší diskuze o tom co se těch 8 měsíců dělo, bylo by to fajn :D

webmaster
1.6.2014 | 16:40:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!