Mistresses (US)
88/100 - 27×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
hrají
Corinne Massiah (Lucy Malloy), Brett Tucker (Harry Davis), Jason George (Dominic Taylor), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Jes Macallan (Josslyn Carver), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Justin Hartley (Scott), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ricky Whittle (Daniel Zamora), Alyssa Milano (Savannah 'Savi' Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko), Erik Stocklin (Sam Grey)


Co slibují poslední dvě epizody?

Co slibují poslední dvě epizody?

Jestli se nemůžete dočkat, jak to všechno skončí, tak si s chutí můžete přečíst tento článek. Výkonné producentky nastínili něco málo z toho, co nás a hlavně naše hrdinky tuto sérii ještě čeká. Článek obsahuje hodně spoilerů!


1 0
26.8.2014

KAREN

Kompletně převrácený život a posun v kariéře

Budeme si pohrávat s následky toho, jak se Karen chovala dříve v této sérii, nejen fyzicky ale i emocionálně. Nešťastná psychiatrička představuje tvrdý dopad pro nás všechny. A o to více ukazuje hrdinství, při šplhání se zpět.


Pilot představil Karen v kostele na Tomovým pohřbu. A její návrat částečně doplní její kruh života. Karenino rozhodnutí opustit její psychiatrickou praxi a hledání nové kariéry je zřejmě ale pozdě. Kariéra nakonec bude oproti jejímu životu vedlejší.

APRIL

Během dumání nad Danielem bude Lucy jedinou vůdčí silou

April se bude muset rozhodnout jestli dá Danielovi druhou šanci. Ale Lucy je pro April nejdůležitější. Je skvělé mít milostný život a vášeň, ale jakmile máte dítě, tak se všechno mění. Lucy je Aprilina největší láska, a proto všechny její rozhodnutí jsou závislá na zájmech její dcery.

Co se týče Paula, ten je stále hrozbou. Ale ještě větší je Olivos.

JOSS

Joss čeká těžké rozhodnutí mezi Harrym a Scottem

Cítíte také to horko u Joss? A nemluvíme o kuchyni ve Wunderbaru. Joss je úžasná již ve dvanácté epizodě a počkejte si ještě na tu finálovou!

SAVI

Milanino těhotenství trochu zkřížilo producentům plány, ale nebojte se, Zack bude mít ještě na Saviinu dějovou linku velký vliv.

Gerhardt (Zack) se nebál přizpůsobit tomu, že je Milano (Savi) těhotná a byl ochoten zahrát to, co se po něm chtělo. Savi si uvědomuje, že jí je 40, je rozvedená a po dlouhé době zase sama. Se Zackem si rozumí on je roztomilý, chce jí, ale jejich spojení není zrovna jako dvě spřízněné duše. Zack bude součástí cesty, kterou Savi bude muset ve finálové epizodě projít, ale nebude odpovědí, spíš součástí procesu Saviina sebepoznání.

Diskuze /3

Lenča SMG Lover

Tak to je moc zajímavé. :-)

redaktor
26.8.2014 | 13:33:44
Lenča SMG Lover

Tak to je moc zajímavé. :-)

redaktor
26.8.2014 | 13:33:44
Hortenzie

Hezkýý… Savi, bych přála už trochu klidu :-)

1.9.2014 | 9:33:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!