Mistresses (US)
88/100 - 27×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
hrají
Corinne Massiah (Lucy Malloy), Brett Tucker (Harry Davis), Jason George (Dominic Taylor), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Jes Macallan (Josslyn Carver), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Justin Hartley (Scott), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ricky Whittle (Daniel Zamora), Alyssa Milano (Savannah 'Savi' Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko), Erik Stocklin (Sam Grey)


Krasavec ze seriálu Scandal míří do Mistresses

Krasavec ze seriálu Scandal míří do Mistresses

Už dnes bude začátek nové řady dostupný i pro nás české fanoušky. A než si pustíte první dvouhodinový díl, mám tu pro vás článek, na který jsem tak trochu zapomněla. Jedna z našich milenek bude povolána do ředitelny a bude se jí to líbit!


1 0
19.6.2015

Brian White v nové třetí řadě hraje postavu jménem Blair Patterson. Je to ředitel školy, do které chodí dcera April Malloy, Lucy Malloy.

Blair je popisován jako člověk, který „ztělesňuje autoritu a sílu“. April bude přitahovat jeho uklidňující a stabilní osobnost a i to jak působí jako ředitel. V jeho blízkosti se cítí chráněna a v bezpečí. Jeho pouhá přítomnost budí respekt, což ho činí ideálním partnerem v době, kdy její dcera potřebuje nějakou vážnější strukturu.


Nezapomeňme na to, že kromě dalších vedlejších rolí, které jsme vám představily, je tu změna i hlavní role. Místo Alyssy Milano nás bude seriálem provázet Jennifer Esposito

Jak se vám líbí nová postava?

Diskuze /5

AncaLachova

Kam se poděl Daniel, který chodil s April? Vždyť se dali na konci druhé série opět dohromady? :O

#5 Lenča SMG Lover
21.6.2015 | 12:17:36
Maki

Mohu se zeptat ,kdy budou titulky k prvnímu a druhému dílu třetí řady?Díky za odpověď.

#3 Lenča SMG Lover
23.6.2015 | 21:10:45
Lenča SMG Lover

#2 Maki: Moc se omlouvám budou. to se nebojte. Bohužel řeším teď odvolání na vysoké školy a práci, ale titulky budou nebojte. :-)

#4 Maki
redaktor
25.6.2015 | 22:03:36
Maki

#3 Lenča SMG Lover: super,díky:-)

26.6.2015 | 18:38:57
Lenča SMG Lover

#1 AncaLachova: Bohužel ne. Představitel Daniela se již podle mých zdrojů v seriálu neobjeví. Kdyby se něco změnilo, dáme Vám vědět. :-)

redaktor
26.6.2015 | 18:46:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!