Mistresses (US)
88/100 - 27×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
hrají
Corinne Massiah (Lucy Malloy), Brett Tucker (Harry Davis), Jason George (Dominic Taylor), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Jes Macallan (Josslyn Carver), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Justin Hartley (Scott), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ricky Whittle (Daniel Zamora), Alyssa Milano (Savannah 'Savi' Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko), Erik Stocklin (Sam Grey)


Mistresses obnoveny pro třetí sérii. Další série má tedy zelenou.

Mistresses obnoveny pro třetí sérii. Další série má tedy zelenou.

Ano, je tomu tak. Stanice ABC dala další řadě seriálu zelenou a my se tak můžeme těšit na další osudy oblíbených hrdinek. Ne všech! Kdo seriál a proč opouští? Čtěte uvnitř.


0 0
1.10.2014

Seriál se dočká třetí řady, ale už to samé už nebude platit pro fanoušky postavy Savi. Ano, právě herečka Alyssa Milano se již nebude objevovat v následující řadě. K tomu proč se vyjádřila takto:

„Po dvou úžasných řadách v Los Angeles se studio rozhodlo natáčet třetí řadu Mistresses ve Vancooveru v Kanadě, kvůli finančním důvodům. S těžkým srdcem jsem se rozhodla, že se nemohu přemístit. Mám dvě děti pod věkovou hranicí 4 let. Být matkou a manželkou je na prvním místě a já prostě nemůžu vykořenit své děti a oddělit svou rodinu tím, že se odstěhuji. Tato show mi bude nesmírně chybět a všem přeji jen to nejlepší.“ (vyjádření z alyssa.com)


Bude vám Alyssa se svou rolí chybět? Osobně si myslím, že je to pochopitrelný důvod. Co myslíte vy?

  • alyssa-milano-baby-bump-bb535637ebff4680db34239e878807aa.jpg

Diskuze /3

Lucianna4

hurááá, za Mistresses jsem moc ráda, je to moje srdcovka) Savi mi bude chybět, kámošky už nebudou kompletní, ale ten její důvod naprosto chápu.

1.10.2014 | 23:12:48
Hortenzie

Jupiii :-) No uprime ani nevim jestli mi Savi bude chybet…uviidime jak jeji odhcod zvladnou – ze by odchod s tim jejim pritelm z autonehody?

2.10.2014 | 8:21:27
lusinda147

je to super ze bude dalsia seria jupiiii :D a Savi bude chyba ale urcite si s tym tvorcovia nejako poradia

2.10.2014 | 11:49:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!