Mistresses (US)
88/100 - 27×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
hrají
Corinne Massiah (Lucy Malloy), Brett Tucker (Harry Davis), Jason George (Dominic Taylor), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Jes Macallan (Josslyn Carver), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Justin Hartley (Scott), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ricky Whittle (Daniel Zamora), Alyssa Milano (Savannah 'Savi' Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko), Erik Stocklin (Sam Grey)


Nováčci ve třetí sérii

Nováčci ve třetí sérii

Premiéra se blíží a my pro vás máme shrnutí nových důležitých postav, které zamíchají děním ve třetí sérii a objeví se hned v prvních dílech.


1 0
4.6.2015

Hlavní novou postavou bude Calista Raines (Jennifer Esposito), jak jsme již dříve informovali. Částečně nahradí Savi, jejíž představitelka se z důvodu přesunu natáčení do Vancouveru ve třetí sérii podle dosud známých informací neobjeví.

Calista je kreativní ředitelkou luxusní módní značky a žije prvotřídní společenský životní styl, který k tomu patří. Pod povrchem je však velmi osamocená žena, která se baví a vyčnívá svou temnější a pochybnou povahou. Stane se pro Josslyn přítelkyní, rádkyní a náhradní sestrou, která ji bude tahat hlouběji a hlouběji do světa tajemství a zrady.


Druhým nováčkem, který si v nadcházející sérii zahraje bude postava Dr. Alec Adams (Ed Quinn). Měl by se objevit v deseti epizodách.

Alec je internista v nemocnici. Neoblomný, občas až urážející. Je těžké, ho přečíst, ale dokáže být muž velikého charakteru a citlivý. Obzvláště když dojde na jeho nejtěžšího pacienta – jeho nemocnou manželku.

Třetí důležitou postavou již od prvního dílu bude Marc (Rob Mayes).

Marc je popisován jako pohledný muž, třicátník, který se o nic nestará a nechá se unášet životem. Stane se součástí Apriliny rodiny a získá místo ve Wunderbaru po boku Harryho, který se stane jeho kamarádem.

A posledním nováčkem je pohledná žena jménem Niko (Emmanuelle Vaugier).

Niko je silná a sexy žena, která má velice osobitý styl a nezajímá se o to, co si ostatní myslí. Stane se novou barmankou ve Wunderbaru a trnem v oku Joss.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!