Mistresses (US)
88/100 - 27×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
hrají
Corinne Massiah (Lucy Malloy), Brett Tucker (Harry Davis), Jason George (Dominic Taylor), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Jes Macallan (Josslyn Carver), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Justin Hartley (Scott), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ricky Whittle (Daniel Zamora), Alyssa Milano (Savannah 'Savi' Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko), Erik Stocklin (Sam Grey)


Nové postavy na obzoru

Nové postavy na obzoru

Léto se blíží a tvůrci už začínají pracovat na prvních epizodách 2. série. V článku naleznete nový spoiler o Savi, pět nových postav a fotky z twitteru.


0 0
13.2.2014

Vypadá to, že Savi přežila…a rozešla se s Harrym! Pár, který na tom v poslední době nebyl nejlépe i přes to, že jí Harry ve finále řekl, že ji miluje, bude na začátku 2. série prodávat dům. A jak se lépe dostat přes rozchod (a téměř smrtící zážitek) než se smělým novým vzhledem a přesně to Savi v 2. sérii čeká.

Seriál Mistresses se vrátí někdy na začátku léta. První scénáře už jsou napsány a herci se sešli na jejich prodiskutování. Natáčení má začít 17. 2. Na scéně se objeví mnoho nových postav, o některých už jsem informovala v minulém článku. Další jen přibývají, v posledních dnech se jich dostalo na veřejnost pět, sepsala jsem co zatím víme.


1. Rebeka Montoya (General Hospital, Psych, Anger Management

se v seriálu se představí jako Toni, nádherná právnička, s vysokými ambicemi, která zamíchá se životem Savi.

2. Catherine Kim

která byla objevena v talentové show televize ABC, se v seriálu objeví jako Mia (viz. minulý článek) , Karenina pacientka, která zavaří s jejím životem.

3. Jason Gerhardt (General Hospital, CSI

představen jako potenciální romantická záležitost pro Savi – Zack. Je popisován jako taková ztracená duše, která se objeví ve třetí epizodě u Savi doma. Ukáže se, že je to někdo, s kým má opravdu zvláštní spojení – spojení, které ohrozí její vztah s [spoiler (Harrym/Domem?)].

4. Joseph May (Episodes)

v roli Mickeyho se představí jako fantastický homosexuální kamarád a obchodní společník April. S April jsou kamarádi už od dětství, pomáhal jí s náklady, když otevíral svůj obchod „Maison Per La Mer“. Chová k ní upřímnou lásku – lásku, se kterou nechce sledovat jak April zahazuje svůj sen o prodeji vlastních uměleckých výrobků. Požaduje po April, aby se zúčastnila 3D umělecké show. Podle všeho, toto bude místo, kde April potká Daniela (viz. minulý článek).

5. Krista Allen (L.A. Complex, Melissa & Joey, Rules of Engagement

bude hostovat v několika epizodách (dle její fotky-níže z twitteru určitě ve druhé) si zahraje Janine Winterbaumovou, opravdovou „hospodyňku“ z Beverly Hills, která si získá Harryho a Joss na zásobování jednoho večírku. Nezdráhá se proklepnout si nováčky, takže její žádost otestuje Harryho hranice.

Těšíte se na nové postavy? Co očekáváte ve druhé sérii?

  • unor-krista-allen-a0d90881a39ddf186c9c35d0cba51d83.png
  • unor14-8a3fa1054e365477d1a7263fc0df7857.png

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!