Mistresses (US)
88/100 - 27×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
hrají
Corinne Massiah (Lucy Malloy), Brett Tucker (Harry Davis), Jason George (Dominic Taylor), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Jes Macallan (Josslyn Carver), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Justin Hartley (Scott), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ricky Whittle (Daniel Zamora), Alyssa Milano (Savannah 'Savi' Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko), Erik Stocklin (Sam Grey)


Novinky ke 3. sérii

Novinky ke 3. sérii

Jak už určitě všichni víte, seriál byl obnoven pro další sérii, takže se můžeme v létě těšit na další díly. Natáčení začne zřejmě až někdy na jaře, ale tvůrci již pracují na teoriích jakým směrem se bude třetí série ubírat. Zatím se toho neví zas tak moc, ale někteří herci se vyjádřili ohledně toho co ví a jak by chtěli, aby seriál pokračoval. V článku se můžete dočíst o postavě Savi a Daniela.


1 0
4.1.2015

DANIEL

Daniel se stal ve druhé sérii velmi významnou postavou. Hlavně pro April. Většina lidí by ho tedy ráda viděla i v té další. Sám herec (Ricky Whittle) se proto vyjádřil jak to s jeho postavou vypadá.

Zamýšlí se, že by se postava Daniela vrátila a doufejme, že se tak i stane.


Ricky potvrzuje, že si natáčení ohromně užíval. Práce s Rochelle byla velice zábavná, ona je podle něj totiž nesmírně talentovaná. Tvůrcům je za jeho velkou roli velice vděčný.

Jestliže se do seriálu vrátí, má Daniel April co vysvětlovat. Jeho práce pro FBI už totiž nadále není tak tajná pro všechny. Jeho city k April byly opravdové, ale bude to pro takovou zradu stačit? Z FBI ho vyhodili, takže teoreticky má volnou cestu ke šťastnému konci.

SAVI

Bohužel špatné zprávy máme ohledně postavy Savi. Hned po obnovení seriálu a rozhodnutí, že se nadále nebude natáčet v LA, Alyssa Milano musela oznámit, že to pro ní není možné natáčet jinde a proto bude muset seriál opustit. Od té doby se objevují všemožné teorii, jestli se postava Savi objeví alespoň v prvním díle, aby si dořešila všechny záležitosti. Nebylo by ale lepší, aby se už vůbec neobjevila? Přesně to si myslí sama Alyssa. Uvidí co se stalo a zmizí, opravdu je to ta nejlepší volba? Jedna epizoda tomu už podle ní nepomůže. Pro tvůrce je tohle tedy tvrdý oříšek, jak se s tím poperou.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!