Mistresses (US)
88/100 - 27×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
hrají
Corinne Massiah (Lucy Malloy), Brett Tucker (Harry Davis), Jason George (Dominic Taylor), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Jes Macallan (Josslyn Carver), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Justin Hartley (Scott), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ricky Whittle (Daniel Zamora), Alyssa Milano (Savannah 'Savi' Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko), Erik Stocklin (Sam Grey)


První spoilery ke 2.sérii

První spoilery ke 2.sérii

Druhá řada se začne natáčet během února, výkonná producentka už ale má nějaké vize, se kterýma se podělila. Čekají na nás nové postavy, které rozhodně nezůstanou na pozadí.


0 0
20.1.2014

Léto je ještě daleko, takže do začátku série zbývá spoustu času. Už teď ale můžeme zjistit čím se bude 2.série zaobírat, co čeká milého či nemilého na hlavní hrdinky.

Pozor SPOILERY!

===============


„Tato série bude celá o tom, že naše dámy budou tlačeny k hranicím jejich možností, k tomu, kam až jsou schopny dojít a co všechno jsou schopny udělat pro lásku,“ prozrazuje výkonná producentka Rina Mimoun. „Pro některé z nich je odpovědí opravdu daleko. Také si přestavíme několik nových postav, které nám pomohou lépe prozkoumat jejich záležitosti.“

Mimoun nám předtavuje několik nových postav, které zamíchají se životy April, Joss a Karen. (Žádná zmínka o Savi, ale berme v potaz, že na konci série byla těhotná a po autonehodě na pokraji smrti, takže to bude trvat alespoň pár epizod než se objeví drama i pro ni.

Daniel: Popisován jako „sexy umělec“, který April pomůže otevřít se.. ve více než jednom smyslu. Ale ctnostná bohyně domácího nábytku, bude čelit těžkému rozhodnutí, když se Daniel „ukáže být trošku někým jiným, než si myslela“ což vede k poznání, že „nakonec je spíše hříšnice než svatá.“

Scott: Připravte se na „Nejmilejšího muže na světě“ říkají producenti, kteří vtipkují, že „na něj při psaní scénáře odkazovali, jako na Scotta Wolfa/Foley.“ Ale nechápejte to špatně: Vanilka je novou sexy výstředností asi tak jako co Jess zjistí až Scotta lépe pozná – vede to k balancování na tenkém ledě, přitom co se snad poprvé zamiluje. „Tohle vyvolává otázku,“ pokračuje Mimoun, „jak to pokazí?“

Mia: Překvapivě to vypadá, že Karenina licence na psychiatrickou praxi zůstává platná i přes to, že spala s umírajícím pacientem, poté její aférka s jeho synem až k fyzické hádce-přestřelce s jeho šílenou bujnou vdovou. Zpátky v Karenině minimalistické kanceláři se setkáme s Miou „novou pacientkou, jejíž sexuální deviantské chování uvede Kareniny problémy do úplně nových“ slibuje Mimoun. "Jestli jste si mysleli, že Karen měla pořádné problémy v první sérii, připravte se..

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!