Mistresses (US)
88/100 - 27×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
hrají
Corinne Massiah (Lucy Malloy), Brett Tucker (Harry Davis), Jason George (Dominic Taylor), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Jes Macallan (Josslyn Carver), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Justin Hartley (Scott), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ricky Whittle (Daniel Zamora), Alyssa Milano (Savannah 'Savi' Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko), Erik Stocklin (Sam Grey)


Scotta ještě uvidíme

Scotta ještě uvidíme

Potvrzeno! Představitel Scotta Justin Hartley se vrátí i ve třetí řadě tohoto seriálu. Nedělejme si však iluze dámy, pouze na 2 epizody. Pokud jste závěr minulé řady neviděli, pak pozor, pro vás obsahuje článek spoilery!


4 0
4.2.2015

I když Scottovi nevěsta v podstatě utekla od oltáře, neznamená to, že hned tak zmizí ze scény. Se sexy plastickým chirurgem se uvidíme ještě ve dvou epizodách.

Josslyn Carver (Jes Macallan) a Harry Davis (Brett Tucker) se na konci dali dohromady a epizoda končila tím, že Savannah ‚Savi‘ Davis pravděpodobně scházela schody, které vedly k tomu, aby právě to dávání se dohromady viděla. Co však viděla je komplikované říci, vzhledem k odchodu Alysy Milano ze seriálu


Hodně z toho, kde třetí série začíná, se zabývá masivními dopady, které volba přinese

řekla Jes Macallan.

Víme, že se to dořeší, ale nevíme, jak to zvládnou,

dodala.

Bez ohledu na to, jak se v seriálu postavy vyrovnají se Saviinou reakcí, je jasné, že Scottovo odmítnutí ze strany Joss bude hrát na začátku série velkou roli. Co se týče Joss a Harryho, jejich představitelé jsou šťastni, že je tvůrci konečně dali dohromady. Tato zápletka nebyla v plánu hned od začátku.

Chtěli byste znát, jak se autoři rozhodli spárovat Joss A Harryho? Jste rádi, že Scott tam ještě chvíli bude? Nebo jste smutní, že jen dvě epizody? Dejte vědět v komentářích

  • Justin-Hartley-Mistresses-1-01d98dd5c13d8065118ba9256a4e65f2.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!