Mistresses (US)
88/100 - 27×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
hrají
Corinne Massiah (Lucy Malloy), Brett Tucker (Harry Davis), Jason George (Dominic Taylor), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Jes Macallan (Josslyn Carver), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Justin Hartley (Scott), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ricky Whittle (Daniel Zamora), Alyssa Milano (Savannah 'Savi' Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko), Erik Stocklin (Sam Grey)


Seriál Mistresses se vrací třicátého května a se spoustou nových tváří

Seriál Mistresses se vrací třicátého května a se spoustou nových tváří

Bezmála za měsíc se na televizní obrazovky vrátí oblíbené letní drama. Ve čtvrté sérii se objeví staré známé ale i nové tváře. Kdo zamíchá děním mezi milenkami tentokrát?


3 0
21.4.2016

První novou tváří ve čtvrté sezóně bude Tia Mowry. Víme že ztvární roli Barbary Rutledege, důležitou, duchaplnou vydavatelku knih, která podepíše smlouvu s Karen.

Tiu Mowry si určitě většina vybaví z nedávno ukončeného seriálu Instant Mom, ve kterém hrála hlavní roli a zároveň působila jako producentka. Ve vedlejší roli se objevila také v seriálu Rosewood.


Další postavou, kterou uvidíme ve spojení s Karen bude Robert (Jerry O'Connell). Je popisován jako neodolatelný muž, který bude chůvou pro Karenino dítě. Během toho co bude měnit plenky a hledat dudlíky, je možné že mezi ním a Karen přeskočí jiskra. Jeho dalším povoláním je herectví. Měl by se objevit nejméně ve čtyřech epizodách, dále se ujme i režie dalších dílů.

Třetím nováčkem ve čtvrté sérii bude Navid Negahban. Ztvární roli Jonathana Amadi, velice úspěšného perského obchodníka. Je popisován jako sebejistý a okouzlující muž, kterého obchodování velice baví. Obzvláště když se jedná o vzkvétající hvězdu jako je Harry. Muž, který zbohatnul díky hotelnictví, navrhne Harrymu zdvořilý, velmi dobře připravený návrh, aby mu pomohl financovat jeho kariéru. Zároveň se v seriálu objeví také Micky Shiloah, který si zahraje Jonathanova synovce Rezu.

Navid Negahban je známý především ze seriálu Homeland.

O posledních dvou ženách, které se objeví ve čtvrté řadě toho zatím moc nevíme. Fitness trenérku a kamarádku Joss Jackie, ztvární Ella Thomas

A posledním nováčkem je Camila Banus, která je známá z telenovely Days of our lives. O její roli zatím není známo vůbec nic.

Premérový díl čtvrté řady se jmenuje The New Girls.

Water ✔️coffee ✔️ SCRIPTS! ✔️ SEASON 4!!! And..we're off!

Fotka zveřejněná uživatelem Rob Mayes (@hogcity), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–02–26T22:57:16+0­0:00“>Úno 26, 2016 v 2:57 PST</time>

Těšíte se na novou sérii? Co říkáte na nové postavy?

Diskuze /1

MyMy

Těšíme se na novou sérii a mooc. :)

21.4.2016 | 23:48:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!