Mistresses (US)
88/100 - 27×

Mistresses (US)

Americká adaptace původně britského seriálu, která sleduje životy, osudy a složitě provázané vztahy čtyř přítelkyň, které se všechny ocitají na stezce sebepoznání. V hlavní roli například Yunjin Kim (Lost).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 40 minut
hrají
Corinne Massiah (Lucy Malloy), Brett Tucker (Harry Davis), Jason George (Dominic Taylor), Rochelle Aytes (April Malloy), Yunjin Kim (Karen Kim), Jes Macallan (Josslyn Carver), Matthew Del Negro (Jacob Lerner), Justin Hartley (Scott), Ed Quinn (Dr. Alec Adams), Rob Mayes (Marc Nickleby), Ricky Whittle (Daniel Zamora), Alyssa Milano (Savannah 'Savi' Davis), Jennifer Esposito (Calista Raines), Emmanuelle Vaugier (Niko), Erik Stocklin (Sam Grey)


Spoilery ohledně Karen

Spoilery ohledně Karen

Vypadá to, že Karen bude mít velice zajímavou dějovou linku ve druhé sérii. Nemůžete se dočkat června? V článku si můžete přečíst nějaké pikantní spoilery ohledně Kareniny budoucnosti.


0 0
19.3.2014

Na PaleyFestu byla možnost zachytit Yunjin Kim a jelikož seriál Lost už skončil, vyptávali se jí na Mistresses. Prozradila, že po závěrečném cliffhangeru s Elizabeth a Samem, může prozradit, že všichni zůstali naživu. Znovu se setkáme s našimi hrdinkami osm měsíců po finální epizodě první série. Nová série slibuje více sexy zábavy. „Teď když jsem sama a volná, je tu pro mě spoustu mužů,“ říká Kim. Skoro smrtící zážitek na ní ale bude mít dopad. Uvidíme ještě tmavší stránku Karenina charakteru. Tmavší než vědomé zabití někoho a poté spaní s jeho synem?!

V páté epizodě Karen narazí na Bena, sexy businessmana, kterému je něco kolem třicítky/čtyři­cítky. To setkání se ale uskuteční v hotelu, motelu, Holiday Inn na nějaké akci. Karen si uvědomí, že Ben je tak sladký jako je okouzlující a možná by mohli být i pár. Potíž je v tom, že mu řekla falešné jméno. Ve stejné epizodě se setkáme taky s dvacátníkem, hotelovým barmanem, který pomáhá Karen uvolnit se pomocí vodky a martini. Další postavou bude nádherný bankéř, který věří tomu, že je Karen instruktorka Pilates jménem Valerie. Možná také využije rezervní klíč k jeho hotelovému pokoji.. Karen se asi nikdy nezmění!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!