Mob City Oficiální popis prvních dvou epizod

Oficiální popis prvních dvou epizod

Oficiální popis prvních dvou epizod

Na světě už jsou první oficiální synopse k prvním dvou dílů, které budou odvysílány zároveň v jeden den, tedy 4. prosince. To stejné bude platit pro další dvě epizody (vysílané 11. prosince) a poslední dvě epizody (vysílané 18. prosince).


0 0
24.11.2013

1. A Guy Walks Into a Bar

Datum premiéry: 4.12. 2013 (u nás 5.12. 2013)
Český název: Chlápek vešel do baru

Hecky Nash (hostující hvězda Simon Pegg) podplácí policejního detektiva Joeho Teaguea (hlavní hvězda seriálu Jon Bernthal), aby jej chránil během nebezpečného vydírání, které zahrnuje gangy Los Angeles. Vypadá to jako ideální příležitost svrhnout jednoho z neslavný gangsterů, proto policie Los Angeles spoléhá na detektiva Teaguea, čímž by došlo k ochromení samotného jádra zločinu v L.A.


2. Reason to Kill a Man

Datum premiéry: 4.12. 2013 (u nás 5.12. 2013)
Český název: Důvod, proč zabít muže

Hal Morrison (Jeffrey DeMunn) a kapitán William Parker (Neal McDonough) vyslýchají Jasmine (Alexa Davalos), aby získali informace o Heckyho vyděračském plánu. Joe po výslechu zjistí, že Jasmine má tajemství, kvůli kterému by mohla přijít o život. Mezitím Sid (Robert Knepper) a Terry (hostující hvězda Richard Brake) dostanou tip, který je zavede k násilné pomstě.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Konec Mob City

Seriál Mob City je u konce. Vysílal se na stanici TNT, kde bylo roku 2013 odvysíláno šest epizod tohoto seriálu. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás