Mob City Popis

Mob City

Mob City

Los Angeles, rok 1947. Proti sobě stojí zkorumpovaná policie a mafie pod vedením Mickeyho Cohana. Drsný boj za duši nejsvůdnějšího amerického města začíná.

TNT uvedlo v prosinci roku 2013 seriálovou novinku Mob City, kde došlo k epické bitvě mezi šéfem policie a nebezpečným gangsterem roku 1947 v Los Angeles. Seriál se inspiroval jak skutečnými dobovými informacemi, tak i knihou L.A. Noir: The Struggle For The Soul Of America’s Most Seductive City, od amerického spisovatele Johna Butina.

Podle knihy se měl seriál také jmenovat, jenže herní společnost Rockstar vydala hru L.A. Noire a tak hrozila reálná možnost, že by se chtěla se studiem soudit, a to majitelé nechtěli riskovat. Proto se nakonec rozhodli, že seriál ponese název Lost Angels. Nakonec došlo k dalšímu přejmenování, tedy i finálnímu, na Mob City.


Seriál popisuje boj za duši nejsvůdnějšího amerického města. Proti sobě stojí zkorumpovaná policie a mafie pod vedením Mickeyho Cohana. Seriál se začal vysílat 4. prosince 2013 a byl ukončen 16. prosince 2013. Na stanici TNT byla odvysílána pouze jedna řada, která měla šest epizod. Tvůrcem seriálu je Frank Darabont.

(Joe Bernthal jako drsňák Joe Teague. Foto: TNT)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu Mob City

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
-Hans-

Super mafianskej pocin. Skoda, ze to zrusili.

25.3.2021 | 0:55:26
Chivas

špice…povinnost pro všechny mafie milovníky!

4.3.2016 | 11:57:56
KubíkRafíkZamík

Dám tomu 60%, za slušný pilot, ten jsem viděl, když TNT seriál zrušila, tak na zbytek jsem se vykašlal.

21.7.2014 | 7:52:18
Vystrk

slušná mafiánská řežba

4.1.2014 | 12:58:30

Konec Mob City

Seriál Mob City je u konce. Vysílal se na stanici TNT, kde bylo roku 2013 odvysíláno šest epizod tohoto seriálu. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás