Mob City Popis

Mob City

Mob City

Los Angeles, rok 1947. Proti sobě stojí zkorumpovaná policie a mafie pod vedením Mickeyho Cohana. Drsný boj za duši nejsvůdnějšího amerického města začíná.


TNT uvedlo v prosinci roku 2013 seriálovou novinku Mob City, kde došlo k epické bitvě mezi šéfem policie a nebezpečným gangsterem roku 1947 v Los Angeles. Seriál se inspiroval jak skutečnými dobovými informacemi, tak i knihou L.A. Noir: The Struggle For The Soul Of America’s Most Seductive City, od amerického spisovatele Johna Butina.

Podle knihy se měl seriál také jmenovat, jenže herní společnost Rockstar vydala hru L.A. Noire a tak hrozila reálná možnost, že by se chtěla se studiem soudit, a to majitelé nechtěli riskovat. Proto se nakonec rozhodli, že seriál ponese název Lost Angels. Nakonec došlo k dalšímu přejmenování, tedy i finálnímu, na Mob City.


Seriál popisuje boj za duši nejsvůdnějšího amerického města. Proti sobě stojí zkorumpovaná policie a mafie pod vedením Mickeyho Cohana. Seriál se začal vysílat 4. prosince 2013 a byl ukončen 16. prosince 2013. Na stanici TNT byla odvysílána pouze jedna řada, která měla šest epizod. Tvůrcem seriálu je Frank Darabont.

(Joe Bernthal jako drsňák Joe Teague. Foto: TNT)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu Mob City

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Chivas

špice…povinnost pro všechny mafie milovníky!

4.3.2016 | 11:57:56
KubíkRafíkZamík

Dám tomu 60%, za slušný pilot, ten jsem viděl, když TNT seriál zrušila, tak na zbytek jsem se vykašlal.

21.7.2014 | 7:52:18
Vystrk

slušná mafiánská řežba

4.1.2014 | 12:58:30

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.

Konec Mob City

Seriál Mob City je u konce. Vysílal se na stanici TNT, kde bylo roku 2013 odvysíláno šest epizod tohoto seriálu. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás