S11E00: A Modern Farewell

S11E00: A Modern Farewell

Speciální epizoda věnovaná seriálu Taková moderní rodinka, který jedenáct let vysílala stanice ABC. V tomto krátkém dokumentu se protagonisté, tvůrci, scenáristé, režiséři a producenti podělí o své nejsilnější zážitky, o své úsměvné chvilky a zároveň o své nejtěžší okamžiky, které je potkaly na cestě moderním životem před a za kamerou.

cz sk
8.4.2020
6 640 000
43 minut

Základní info:

Režie: Chris Wilcha
Vystupují: Steven Levitan, Abraham Higginbotham, Jon Pollack, Ryan Walls, Jeffrey Richman, Morgan Murphy a Stephen Lloyd, Nolan Gould, Ariel Winter, Sarah Hyland, Ty Burrell, Julie Bowen, Rico Rodriguez, Sofía Vergara, Ed O´Neill, Aubrey Anderson-Emmons, Eric Stonestreet, Jesse Tyler Ferguson, Jeremy Maguire, Reid Ewing, …

Modern Family je jednou z vlajkových lodí stanice ABC, která má na kontě již několik úspěšných projektů, a proto se stanice rozhodla natočit hodinový dokument o celém seriálu. Pokud vás zajímá, jak vznikl nápad natočit tento seriál, jak se celý projekt vyvíjel a jakou zkušenost si ze seriálu každý odnesl, je tento dokument pro vás jako dělaný.

A Modern Farewell nabídne kromě emotivních rozhovorů s protagonisty, Christopherem Lloydem a Stevenem Levitanem, otci celého projektu, návštěvu prostorů, kde se scházely největší tvůrčí hlavy. Nahlédneme do kuchyně, v níž vznikaly jak komické perly, tak srdceryvné okamžiky. Dokument nás zavede do natáčecích prostorů a ukáže nám všechny zajímavé kulisy potřebné pro kameru, k nimž se pojí zábavné historky. Rovněž odcestujeme o jedenáct let do minulosti, abychom poznali, jak vypadal casting pro pilotní epizodu, a posléze odcestujeme zpátky do přítomnosti ke příležitosti posledního hromadného čtení scénáře.

Co pro protagonisty znamená seriál Modern Family?

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S11E00: A Modern Farewell

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @lucius23, Jarda a dydzana
Přečas: @badboymajkl

Ohodnoťte dokument o seriálu Modern Family.
Seriál si můžete pustit na HBO GO.

Ohodnoťte Modern Family

Kde seriál najdu?

Thumbnail Play icon

Reklama

Rodinný klan

Rodinný klan

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama