Modern Family (Taková moderní rodinka) S11E00: A Modern Farewell

S11E00: A Modern Farewell

S11E00: A Modern Farewell

Speciální epizoda věnovaná seriálu Taková moderní rodinka, který jedenáct let vysílala stanice ABC. V tomto krátkém dokumentu se protagonisté, tvůrci, scenáristé, režiséři a producenti podělí o své nejsilnější zážitky, o své úsměvné chvilky a zároveň o své nejtěžší okamžiky, které je potkaly na cestě moderním životem před a za kamerou.

cz sk
8.4.2020
6 640 000
43 minut

Základní info:

Režie: Chris Wilcha
Vystupují: Steven Levitan, Abraham Higginbotham, Jon Pollack, Ryan Walls, Jeffrey Richman, Morgan Murphy a Stephen Lloyd, Nolan Gould, Ariel Winter, Sarah Hyland, Ty Burrell, Julie Bowen, Rico Rodriguez, Sofía Vergara, Ed O´Neill, Aubrey Anderson-Emmons, Eric Stonestreet, Jesse Tyler Ferguson, Jeremy Maguire, Reid Ewing, …

Modern Family je jednou z vlajkových lodí stanice ABC, která má na kontě již několik úspěšných projektů, a proto se stanice rozhodla natočit hodinový dokument o celém seriálu. Pokud vás zajímá, jak vznikl nápad natočit tento seriál, jak se celý projekt vyvíjel a jakou zkušenost si ze seriálu každý odnesl, je tento dokument pro vás jako dělaný.

A Modern Farewell nabídne kromě emotivních rozhovorů s protagonisty, Christopherem Lloydem a Stevenem Levitanem, otci celého projektu, návštěvu prostorů, kde se scházely největší tvůrčí hlavy. Nahlédneme do kuchyně, v níž vznikaly jak komické perly, tak srdceryvné okamžiky. Dokument nás zavede do natáčecích prostorů a ukáže nám všechny zajímavé kulisy potřebné pro kameru, k nimž se pojí zábavné historky. Rovněž odcestujeme o jedenáct let do minulosti, abychom poznali, jak vypadal casting pro pilotní epizodu, a posléze odcestujeme zpátky do přítomnosti ke příležitosti posledního hromadného čtení scénáře.

Co pro protagonisty znamená seriál Modern Family?

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Modern Family (Taková moderní rodinka)
93/100 - 102×

Modern Family(Taková moderní rodinka)

Komediální příběhy několika rodin z předměstí Los Angeles, které jsou vyprávěny dokumentárním stylem.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | ABC | 22 minut
žánr
Dokumentární, Komedie, Rodinný
hrají
Ariel Winter (Alex Dunphy), Eric Stonestreet (Cameron Tucker), Julie Bowen (Claire Dunphy), Sofía Vergara (Gloria Delgado-Pritchett), Sarah Hyland (Haley Dunphy), Ed O'Neill (Jay Pritchett), Nolan Gould (Luke Dunphy), Rico Rodriguez (Manny Delgado), Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett), Ty Burrell (Phil Dunphy), Jeremy Maguire (Fulgencio Joseph Pritchett), Aubrey Anderson-Emmons (Lily Tucker-Pritchett)

Stav překladu

Epizoda S11E00: A Modern Farewell

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @lucius23, Jarda a dydzana
Přečas: @badboymajkl

Ohodnoťte dokument o seriálu Modern Family.
Seriál si můžete pustit na HBO GO.

Ohodnoťte Modern Family

Kde seriál najdu?

Thumbnail Play icon

Reklama

Reklama

Rodinný klan

Rodinný klan

Narozeniny