Modern Family (Taková moderní rodinka) České titulky k epizodě We Need to Talk About Lily

České titulky k epizodě We Need to Talk About Lily

České titulky k epizodě We Need to Talk About Lily

České titulky k čtrnácté epizodě desáté série jsou hotové. Připravili je pro vás dydzana, Jarda a @lucius23 a najdete je v profilu epizody We Need to Talk About Lily. Po zhlédnutí se nezapomeňte zastavit a epizodu ohodnotit. Přejeme příjemnou zábavu.

5 0
8.2.2019

Diskuze /6

jimmyffs

Dělají na tom tři lidi a trvá jim týden, než titulky vytvoří? Nepochopím…

#2 Kubc6a #3 BlackCZ
9.2.2019 | 9:30:43
Kubc6a

#1 jimmyffs: Každý z těch lidí má svůj vlastní život, školu, práci a potřebují se soustředit i na jiné věci než jen na překlad. Ne všichni mají čas v den vydání dílu sednout k překladu. Pokud ho chceš mít kvalitní, tak i to chce čas. Na nepochopení je leda tvůj kec.

webmaster
9.2.2019 | 10:17:12
BlackCZ

#1 jimmyffs: Jsem jeden z překladatelů a bohužel to je tak, jak to je. Trvá to týden, protože máme třeba zkouškové a alespoň já prostě nemůžu odsunout zkoušky na vedlejší kolej kvůli titulkům, které děláme bez honoráře + ve vlastním volném čase, kterého moc není. Pokud je to problém, tak doporučuji zlepšit angličtinu a sledovat seriál s anglickými titulky, které většinou vychází ve stejný den s epizodou. Vím, že to trvá, ale prosím aspoň o pochopení a nějaký respekt.

9.2.2019 | 12:52:59
jimmyffs

Vážení, moje angličtina je na takové úrovni, že titulky ke sledování vůbec nepotřebuji. Tady je stahuji jenom kvůli manželce, abychom na to mohli koukat spolu. A nezlobte se na mě, ale čekat týden na titulky tří lidí ke dvaceti minutovému seriálu je fakt moc. Nabízí se srovnání s The Walking Dead, kde epizoda trvá 45 minut, překládá ji jeden člověk a má to hotovo ještě týž den odpoledne. To je pravý fanoušek, machr a překladatel.

#5 BlackCZ
16.2.2019 | 10:42:32
BlackCZ

#4 jimmyffs: Sorry, ale v tom případě, ať se anglicky naučí manželka :D Nebo jestli chceš, tak tě můžeme přibrat do týmu a můžeš začít překládat taky. Mě srovnání moc nezajímá, ten člověk si na to třeba může udělat čas, my musíme chodit do školy a do práce, kde musíme určitou dobu pobýt, a to nepočítám, že se tou školou a prací musíme zabývat ve volném čase. Ve volném čase, kde se třeba taky chceme vidět s partnerkami/par­tnery, kamarády a rodinou. Pokud se chceš přidat k překládání, ozvi se ;)

#6 jimmyffs
16.2.2019 | 11:27:30
jimmyffs

#5 BlackCZ: Prosím, ušetři se navážení do mé ženy.

18.2.2019 | 19:34:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E12: Dead on a Rival

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @lucius23, Jarda a dydzana
Přečas: @badboymajkl

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.
Jakékoliv připomínky směřujte do naší diskuze.

Ohodnoťte Modern Family

Nepřehlédněte

Modern Family skončí jedenáctou sezónou

Modern Family skončí jedenáctou sezónou

Stanice ABC se rozhodla prodloužit oblíbený komediální seriál o patáliích jedné velké rodiny z Los Angeles. Bohužel se bude jednat o sezónu, ve které se s námi celý klan rozloučí. Modern Family oficiálně končí jedenáctou řadou.

Reklama

Reklama

Rodinný klan

Rodinný klan

Narozeniny