Modern Family (Taková moderní rodinka) České titulky k epizodě We Need to Talk About Lily

České titulky k epizodě We Need to Talk About Lily

České titulky k epizodě We Need to Talk About Lily

České titulky k čtrnácté epizodě desáté série jsou hotové. Připravili je pro vás dydzana, Jarda a @lucius23 a najdete je v profilu epizody We Need to Talk About Lily. Po zhlédnutí se nezapomeňte zastavit a epizodu ohodnotit. Přejeme příjemnou zábavu.

5 0
8.2.2019

Diskuze /6

jimmyffs

Dělají na tom tři lidi a trvá jim týden, než titulky vytvoří? Nepochopím…

#2 Kubc6a #3 BlackCZ
9.2.2019 | 9:30:43
Kubc6a

#1 jimmyffs: Každý z těch lidí má svůj vlastní život, školu, práci a potřebují se soustředit i na jiné věci než jen na překlad. Ne všichni mají čas v den vydání dílu sednout k překladu. Pokud ho chceš mít kvalitní, tak i to chce čas. Na nepochopení je leda tvůj kec.

webmaster
9.2.2019 | 10:17:12
BlackCZ

#1 jimmyffs: Jsem jeden z překladatelů a bohužel to je tak, jak to je. Trvá to týden, protože máme třeba zkouškové a alespoň já prostě nemůžu odsunout zkoušky na vedlejší kolej kvůli titulkům, které děláme bez honoráře + ve vlastním volném čase, kterého moc není. Pokud je to problém, tak doporučuji zlepšit angličtinu a sledovat seriál s anglickými titulky, které většinou vychází ve stejný den s epizodou. Vím, že to trvá, ale prosím aspoň o pochopení a nějaký respekt.

9.2.2019 | 12:52:59
jimmyffs

Vážení, moje angličtina je na takové úrovni, že titulky ke sledování vůbec nepotřebuji. Tady je stahuji jenom kvůli manželce, abychom na to mohli koukat spolu. A nezlobte se na mě, ale čekat týden na titulky tří lidí ke dvaceti minutovému seriálu je fakt moc. Nabízí se srovnání s The Walking Dead, kde epizoda trvá 45 minut, překládá ji jeden člověk a má to hotovo ještě týž den odpoledne. To je pravý fanoušek, machr a překladatel.

#5 BlackCZ
16.2.2019 | 10:42:32
BlackCZ

#4 jimmyffs: Sorry, ale v tom případě, ať se anglicky naučí manželka :D Nebo jestli chceš, tak tě můžeme přibrat do týmu a můžeš začít překládat taky. Mě srovnání moc nezajímá, ten člověk si na to třeba může udělat čas, my musíme chodit do školy a do práce, kde musíme určitou dobu pobýt, a to nepočítám, že se tou školou a prací musíme zabývat ve volném čase. Ve volném čase, kde se třeba taky chceme vidět s partnerkami/par­tnery, kamarády a rodinou. Pokud se chceš přidat k překládání, ozvi se ;)

#6 jimmyffs
16.2.2019 | 11:27:30
jimmyffs

#5 BlackCZ: Prosím, ušetři se navážení do mé ženy.

18.2.2019 | 19:34:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E01: New Kids on the Block

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @lucius23, Jarda a dydzana
Přečas: @badboymajkl

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Na českém překladu se pracuje. Titulky budou bohužel doplněny s menším zpožděním. Tímto se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.
Jakékoliv připomínky směřujte do naší diskuze.

Ohodnoťte Modern Family

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Modern Family skončí jedenáctou sezónou

Modern Family skončí jedenáctou sezónou

Stanice ABC se rozhodla prodloužit oblíbený komediální seriál o patáliích jedné velké rodiny z Los Angeles. Bohužel se bude jednat o sezónu, ve které se s námi celý klan rozloučí. Modern Family oficiálně končí jedenáctou řadou.

Reklama

Rodinný klan

Rodinný klan

Narozeniny