Modern Family (Taková moderní rodinka) Edňáci hodnotí osmou řadu Modern Family

Edňáci hodnotí osmou řadu Modern Family

Edňáci hodnotí osmou řadu Modern Family

Nedávno nám skončila osmá řada, a tak nás čeká dlouhé čekání, než se dočkáme nových problémů a příběhů. Jak si ale osmá řada vedla u redaktorů na naší stránce? To se dozvíte v našem článku.


4 0
2.7.2017

@matrix17

Abych pravdu řekl, když skončila sedmá řada, měl sem trochu obavy, že osmá řada bude poslední. Nakonec mě ale mile překvapila. Je zábavnější, chytlavější a celkově povedenější. Jsem celkem zvědavý na další řadu. Alex díky tomu, že šla na vysokou trochu „vypadla“, což mě mrzelo. I když se to ke konci řady zlepšilo. I když tu bylo pár dílů, které nebyly moc dobré, bylo jich méně než v předchozí řadě.

Hodnocení osmé série: 70 %


(Seriál získal devátou a desátou řadu. Foto: ABC)

@ScaryX

Uff, to už máme za sebou osm let? No, uteklo to skoro jako voda. Člověk si ani neuvědomí, jak se za tu dobu jeho oblíbené postavy změnili, ale podívejte se někdy odpoledne na Prima Comedy Central. Docela šok, hlavně ta Glorie. A nějaký vývoj v příběhu? Vlastně už ani ne. Ustavičné malichernosti vztahu zeť-tchán Phila a Jaye, ze kterých se nakonec oba poučí. Neustálé úprky Claire před rodinou, jen aby zjistila, jak jsou jí ti nyní dospělí rošťáci drazí, a její snaha zavděčit se otci. A nesmí chybět vytrvalé vzájemné odkrývání osobních tajemstvích Camerona a Mitchella. Ne, seriál se už nějakou dobu nezměnil, ale chtěli byste to vlastně? Salvy smíchu nečekejte, ale úsměv na tváří vám tahle rodinka ještě vykouzlí.

Hodnocení osmé série: 80 %

@Packa

Tak máme za sebou osmou sérii. Bohužel musím přiznat, že mi toho v hlavě moc neutkvělo, kromě pocitu, že jsem se při sledování docela i bavila. Ale ve skutečnosti si snad vybavuju jenom tři scény – když Jay a Phil hledali hlídače parkoviště (ta paní byla opravdu nezapomenutelná), když se AlexHaley snažily dopředu „vybrečet“ Phila, aby je neztrapnil na promoci (slza ukápla i mně), a potom samotnou promoci. Jinak mám opravdu pocit, že jsem tu sérii snad ani nesledovala. Což asi není moc dobrá vizitka a stojí za zamyšlení, jestli budou následující série stejné a jestli mě to ještě baví. V podstatě si říkám, že se z toho pro mě stal příjemný seriál na chvilkové odreagování, ale už to není seriál, u kterého bych netrpělivě očekávala další díl.

Hodnocení osmé série: 65 %

(Promoce jsou těžce zvládnutelné. Foto: ABC)

@Kubc6a

Modern Family je opravdu srdcovka. Producenti to už táhnou osm skvělých let, ale ne vždy se jim podaří zachytit a prodat kdejaký nápad. Tento rok byl opravdu chabý. Možná si říkáte, kdy to zabalí, protože příběh se opakuje. Nenacházíme zde žádné okamžiky, které by nás měly překvapit, a vtipy začínají být oplzlé. Nevěřil jsem, že seriál prodlouží, protože jsem se u osmé řady nebavil.

Co se týče příběhu, nikam jsme se neposunuli. Haley se přenesla přes další nepovedený vztah. Alex objevuje vysokoškolský život s novým přítelem v patách. Manny a Luke se stále baví jako puberťáci, nahání holky a hledají vhodnou vysokou školu. Phil a Claire zjišťují, že se jejich děti vydávají do světa. Gloria a Jay se starají o malého Joa a CamMitchem pořád objevují tajemství, která mezi sebou skrývají, což v první vteřině omrzí. A Lily se v příběhu ztratila. Hlavní postava fungovala jako křoví, a to je špatně.

Poslední dvě epizody byly úžasné, ale takových by mělo být víc! Jsem zvědav, jak si seriál povede v dalším období, protože částečně funguje jako soap opera. Tuto sérii bych doporučil jako odpočinkovou, ale nepřehánět!

Hodnocení osmé série: 55 %

Jsme zvědaví i na váš názor. Jak se vám líbila osmá řada Modern Family?

Diskuze /1

Golradir

Já tuhle show miluju a ani po tolika letech mě neomrzela :) 100%

2.7.2017 | 17:46:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E02: The Long Goodbye

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: Titulky.com (Lucius a Jarda)
Titulky sedí na verzi Modern Family:

  • S09E02.HDTV.x264-SVA

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte Modern Family

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Tvůrci naznačují, že desátá řada může být poslední

Tvůrci naznačují, že desátá řada může být poslední

Stále nás čekají tři dlouhé roky se seriálem Modern Family. Tvůrci si však musí všechno předem promyslet a zdá se, že desátá řada bude poslední.

Recenze osmé série

Edňáci hodnotí osmou řadu Modern Family

Edňáci hodnotí osmou řadu Modern Family

Nedávno nám skončila osmá řada, a tak nás čeká dlouhé čekání, než se dočkáme nových problémů a příběhů. Jak si ale osmá řada vedla u redaktorů na naší stránce? To se dozvíte v našem článku.

Narozeniny

Hlídejte si nás