Eric Stonestreet: Seriál se chýlí ke konci

Eric Stonestreet: Seriál se chýlí ke konci

Bude mít seriál 9 sérii? Podle slov jednoho z hlavních protagonistů se seriál pomalými krůčky chýlí ke konci. Co dále Eric Stonestreet prozradil, najdete uvnitř článku.


2 0
13.2.2017

Už je to pár let, co seriál vládne americkým obrazovkám během středečních večerů, jenže nic netrvá věčně. Představitel Cama, Eric Stonestreet, nedávno mluvil o budoucnosti seriálu s časopisem People, který se ho vyptával, co si myslí o budoucnosti seriálu. Eric na tuto otázku odpověděl, že nad seriálem se vyskytuje černý mrak, se kterým se každý z obsazení smiřuje.

Všichni jsme hrdí a vděční, že můžeme být součástí show. Po tolika letech jsem překvapen, s čím dokážou ještě scenáristé přijít. Bohužel nic není věčné.


(Eric Stonestreet a Jesse Tyler Ferguson. Foto: ABC)

Eric věří, že seriál má před sebou ještě jednu sérii, nanejvýš dvě, ale kdy se přesně dočkáme konce, to nikdo neví. Herec také zdůraznil, že celá posádka chce důstojně odejít.

Stonestreet dále uvedl, že by před koncem chtěl, aby se v seriálu našlo místo pro Joea Manganiello. Joe je manžel Sofíe Vergary (Gloria) a herec známý z filmů Bez kalhot či Bez kalhot XXL. Eric si myslí, že by to byla skvělá příležitost pro Cama s Mitchem, když už s nimi tráví herec spoustu času v zákulisí.

Zdroj článku: News Everyday

Diskuze /2

amaluna

no jo Modern Family už scénaristicky trochu chradne a neviem či zvládnu ešte kvalitnú 9. sériu…ale aj tak mi bude za ním smutno…

13.2.2017 | 16:16:06
Gilly

milujem ten seriál, dúfam, že ešte nejakú dobu pobeží :-)

15.2.2017 | 11:01:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!