Modern Family (Taková moderní rodinka) Rico Rodriguez: Nejdůležitější je vzdělání

Rico Rodriguez: Nejdůležitější je vzdělání

Rico Rodriguez: Nejdůležitější je vzdělání

Během krátké přestávky ve vysílání jsme si pro vás připravili rozhovor s Ricem Rodriguezem, který nám prozradil, jak to vypadá na natáčení seriálu nebo v jeho životě.


2 0
4.11.2016

Mannyho rozhodně nemůže přehlédnout kdejaký fanoušek seriálu Modern Family, ať už pro jeho vášnivý způsob jednání, anebo odhodlanost risknout vše, za čím si stojí. Ačkoli je jeho charakter zcela fiktivní, sám prohlašuje, že v sobě vidí kousek Mannyho.

Jeho novou prioritou je vzdělání, bez kterého se nikdo neobejde. Dokonce na to klade takový důraz, že se zastavil v New Yorku, kde ho vyzpovídal novinář pro CBS News, na podporu amerického projektu, týkající se čtení a gramotnosti. Pokud dobře ovládáte angličtinu, můžete se o projektu více dočíst na této stránce.


Jak ses dostal k tomuto vzdělávacímu projektu?

Mě i můj tým oslovila společnost Pizza Hut a informovala nás o projektu, který má za účel pomoci všem dětem v nouzi, aby dosáhly svého plného potenciálu prostřednictvím svých vytyčených cílů. Okamžitě jsem souhlasil, protože chci pomoci se naší a budoucí generaci dál rozvíjet, a byla to opravdu zábava.

Považuješ se sám za velkého milovníka knih?

Ano, jsem vášnivý čtenář, neboť mám neustále knihu v ruce. Na čtení miluji to, že můžete, no, doslova musíte, jinak to nejde, zapojit svoji představivost, a tak jsem chtěl poukázat dětem na důležitost čtení, které sebou nese řadu výhod.

Neplete se ti studium do herectví?

Ze začátku jsem se s tím musel porvat, ale později jsem dostal svou učitelku, která je se mnou už osm let, a někdy se učíme v zákulisí Modern Family. Každý den musím mít splněné tři hodiny studia, a tak se snažím nejvíc, jak jen to jde.

Máš v plánu jít na vysokou školu?

Rozhodně, ale teď se hlavně zaměřuji na svůj poslední rok a na seriál. Jednoho dne však budu pokračovat ve svém vzdělání. Kdo může jen tak vynechat výšku?

Tvoje postava je také v posledním ročníku střední školy. Připadáš si někdy jako on?

Když jsem byl mladší, tak bych s větší pravděpodobností tvrdil opak, ale teď, když jsem vyrostl, mám pocit, že už pomalu následuji jeho styl života. To znamená, že dbám na svůj projev na veřejnosti, snažím se přijatelně oblékat, či dokonce píši poezii. Manny se prostě stává trochu mnou a já zas ním, což je naprosto úžasné, takže jsme téže osoby.

Modern Family již vysílá osmou řadu, řekneš nám, jaké to je být součástí tak obrovské rodiny a jak to na placu probíhá?

Je to opravdu úžasná jízda! Když jsme začínali, neočekávali jsme, že seriál udělá takovou díru do světa, a tak jsem vděčný za každý moment strávený s nimi. Všichni jsou fantastičtí a milují tuto práci. Je to čest pracovat na tak skvělé show.

Každý den je dost šílený. Všichni se snažíme ze sebe vydat nejlepší výkon, a když někdo něco zkazí, nemůžeme se přestat smát. Zvlášť Sofía Vergara má někdy problém vyslovovat slova se svým přízvukem, takže když se snaží říct nějaké slovo, řekne úplně něco jiného. Dáváme jí při tom opravdu zabrat, ale pak řekneme, že jdeme dál. Je to opravdu k popukání.

Také jste si velmi blízcí se sestrou a společně jste již vyzpovídali pár hvězd. Máte nějaké plány do budoucna ohledně takových show?

Já a moje sestra milujeme rozhovory s jinými herci a chceme v tom pokračovat. Někteří lidi si myslí, že jsme dvojčata, protože jsme stejně vysocí, ale pravdou je, že ona je o pět let starší než já. Je to celkem legrační, protože někdy myslíme na úplně stejné věci.

Co se týče rozhovorů, jsem si téměř jistý, že by se měli diváci připravit na pořádnou show, jelikož když začneme spolu na jistých věcech spolupracovat, vznikne něco opravdu velkého, takže tohle je náš společný sen.

V komentářích pod rozhovorem nám můžete dát vědět, zda se vám líbí Manny v podání Rica Rodrigueze. Patří k vašim nejoblíbenějším postavám?

Modern Family se nám vrátí po týdenní pauze na televizní obrazovky už příští týden ve čtvrtek.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E06: Ten Years Later

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO


Překlad: Titulky.com (Lucius, jarda a dydzana)
Titulky sedí na verzi Modern Family:

  • … S09E06.HDTV.x264-SVA

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte Modern Family

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nepřehlédněte

Haley je podle herečky Sarah Hyland bisexuálkou

Haley je podle herečky Sarah Hyland bisexuálkou

Představitelka Haley, Sarah Hyland, svým fanouškům na sociálních sítích odhalila zajímavou novinku, která se týká její postavy v seriálu Modern Family. Podle herečky je Haley bisexuálkou.

Recenze osmé série

Edňáci hodnotí osmou řadu Modern Family

Edňáci hodnotí osmou řadu Modern Family

Nedávno nám skončila osmá řada, a tak nás čeká dlouhé čekání, než se dočkáme nových problémů a příběhů. Jak si ale osmá řada vedla u redaktorů na naší stránce? To se dozvíte v našem článku.

Narozeniny

Hlídejte si nás