Mom (Máma) S05E22: Diamond Earrings and a Pumpkin Head

S05E22: Diamond Earrings and a Pumpkin Head

S05E22: Diamond Earrings and a Pumpkin Head

Bonnie si všímá toho, že se Christy vrací do svých starých zvyků a proto si Bonnie dělá starostí o její bezpečí a hlavně střízlivost.

cz sk
11.5.2018
7 970 000
20 minut

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Mom (Máma)
85/100 - 43×

Mom(Máma)

Sitcom z pera Chucka Lorreho (The Big Bang Theory) o jen nedávno vystřízlivěné svobodné matce (Anna Faris) puberťačky a malého synka, která se snaží dát jejich život dokupy jak jen umí a snad i zabránit dceři dělat podobné chyby, jaké dělala i sama. Pro znovuvytvoření vztahu s ní by možná byla ochotna odpustit i své matce, která také právě příkladným rodičem nikdy nebyla.

USA | 2013 | Pauza
vysílání
8 sezón | CBS | 27 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Anna Faris (Christy Plunkett), Allison Janney (Bonnie Plunkett), Mimi Kennedy (Marjorie Armstrong-Perugian), Jaime Pressly (Jill Kendall), Beth Hall (Wendy Harris), William Fichtner (Adam Janikowski), Sadie Calvano (Violet Plunkett), Blake Rosenthal (Roscoe Plunkett), Matt Jones (Baxter)

Nepřehlédněte

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Máme pro vás skvělé zprávy. Dnes bylo oznámeno, že seriál Mom se k nám vrátí nejen se sedmou sérií, ale i rovnou s osmou. Není se čemu divit, když je seriál třetím nejsledovanějším na stanici ABC s pravidelným počtem diváků 10 mil. zhlédnutí za epizodu.

Znělka k sedmé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Reklama

Narozeniny herců